Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Yükselen Burçlar Çin Astrolojisi

logoEJDERHA: Ejderha, yükselen burç olarak, burca güç, kararlılık ve ek bir hırs sağlar. Tavşan, Terazi, Maymun ve Köpek burcunda doğanlar için olumlu bir etki taşır.

YILAN: Yükselen burç olarak Yılan, burcu daha düşünceli, daha duyarlı ve kendine daha güvenli duruma getirebilir. Kaplan, Terazi ve Domuz için iyi bir etki taşır.

AT: At’m etkisi, burcu daha macera meraklısı, daha cesur ve bazı durumlarda, daha kararsız duruma getirecektir. Genel olarak, Tavşan, Yılan, Köpek ve Domuz için yararlı bir etki taşır.

KEÇİ: Bu yükselen burç, burcu daha hoşgörülü, uyumlu ve kavrayışlı bir duruma getirecektir. Terazi, ayrıca, burca bazı yaratıcı ve sanatsal nitelikler de sunabilir. Özellikle, Öküz, Ejderha, Yılan ve Horoz için iyi bir etki taşır.

MAYMUN: Yükselen burç olarak Maymun’un burca bir mizah ve eğlence duygusu sunması olasıdır. Burcu daha girişimci ve dışa dönük duruma getirecektir. Özellikle Fare, Öküz, Yılan ve Terazi için iyi bir etki taşır.

HOROZ: Yükselen burç olarak Horoz, burca canlı, dışa dönük ve çok yöntemli bir tavır vermeye yardım eder. Etkisi verimliliği artıracaktır ve Öküz, Kaplan, Tavşan ve At için olumludur.
Yükselen burç olarak Köpek, burcu daha mantıklı ve haklı düşünür duruma getirdiği gibi, ek bir sadakat duygusu da verir. Kaplan, Ejderha ve Terazi için çok iyi bir yükselen burçtur.

DOMUZ: Domuz’un etkisi burcu daha sosyal, mutlu ve kendine düşkün duruma getirebilir. Ayrıca, ilgili ve burcun başkalarına yardım etmesini istemesini sağlayabilecek bir etkidir. Ejderha ve Maymun için iyi bir yükselen burçtur.