Yengeç Burcu, yengeç burcu özellikleri, yengeç burcu 2013, yengeç burcu erkeği, yengeç burcu kadını

 

Yengeç burcunun özelliklerinden biri vücutta önce mideyi yönetmesidir. Süt bezleri de bu burcun denetimi altındadır. Bunlardan başka lenf bezleri, rahim, vücut salgılan ve beynin sağ tarafı da yengeç burcu tarafından idare edilebilir.Sevgi ve aşk ilişkilerinde cinselliği yerinde olmakta beraber Yengeç burcu mensuplan duyguya çok önem verirler.

 

 

Bu burçtakiler genellikle duygusaldır. Yengeç romantik ve idealisttir. Platonik sevgi cinsellikten önce gelir. Zaten cinsel görüntüsü bile burcunun karakteristiği olan koruyuculuk dürtüsüyle bezenmiştir. Karşı cinsten lüzumundan fazla sevgiye ihtiyaç duyar. Sevgi onun için çok önemlidir ve kabuğuna çekilmiş gibi görünen Yengeç sevgi söz konusu olduğu zaman hemen değişirler ve yeni bir kişiliğe bürünürler.

 

 

Karakteri: Su, kadınsı.

 
özel kelimeleri: Duygusal, hassasiyet, ev ve memleket sevgisi, koruyucu.

 
İyi özellikleri: Nezaket, sempatiklik, çok alınganlık, babalık içgüdüsü, beceriklilik, idarecilik, affetme.

 
Kötü özellikleri: Aşın hassasiyet, züppelik, dağınıklık, zayıf karakter, kendine acıma eğilimi, affetme, değişken duygular.

 
Kendine has meslekleri: Ev işleri ve eve ait tüm ilimler uzmanı, otelci, ev kadını, denizci, anaokulu öğretmeni, tarihçi, antikacı, müze müdürü, balıkçı, hemşire.

 

 
YENGEÇ BURCUNDA DOĞAN ÇOCUKLAR


Yengeç burcundan doğan çocuk, son derece hassas, içli kendi halinde kederli ve çok fazla duygusaldır. Ona gereken şefkati gösterin, böylece güven duygusunu sağlamış olursunuz. Aksi halde çocuk hislerini içine atacak, bir kenara çekilip kendi yalnız ve mutsuz hissedecektir. Bu da onun küçük alemini altüst ederek mutsuz olmasına yol açacaktır.

 
Bu çocuklarda hayal gücü oldukça fazladır. Ö zellik annesinde dinlediği masallar onu çok etkileyecektir. Zaten çocuk daima anne şefkatini ve ilgisin arayacaktır. Ona hak ettiği sevgiyi vermez, ilgiyi göstermezseniz çocuk büyüyünce insanlardan çekinen şüpheci bir tip olur. Anne babasından görmediği sevgiyi eşinde arar.

 

 

Ama hislerini gizlemeye ala şık olduğu için de arzularını, sevgisini açıklamaktan çekinir. Sevdiğini şiddetli kıskanır ve ona da kendisin de mutsuz eder. Çocuğunuzu sevin ve aynı zamanda onun bağımsızlığı öğrenmesini sağlayın. Aksi halde Ayin etkilendiği çocuk sizin bir kopyanız olur. Kişilik sahibi olabilmesi için ona yol göstermeniz şarttır.

 
Ay sizin için diyor ki,

 
Yengeç kadını için: “Yeni bir yuva, yeni bir mutluluk…”

 
Yengeç erkeği için: “Sabrederseniz her şey sizin. ..”

 
En iyi uyuştukları burçlar: Akrep ve Balık.

 
İkinci derecede uyuştukları burçlar: Aslan, Başak ve İkizler.

 
Uyuşmaları şüpheli olan burçlar: Koç: Duygusal, hoyrat. Terazi: Havai. Oğlak: Hayal dünyası fazla dar.

 
Tarafsız burçlar: Yay ve Kova.

 

Yengeç Burcu, yengeç burcu özellikleri, yengeç burcu 2013, yengeç burcu erkeği, yengeç burcu kadını