akrep Burcu, akrep burcu özellikleri, akrep burcu 2013, akrep burcu erkeği, akrep burcu kadını

 

Akrep burcu cinsel organların yöneticisidir. Rektuma kadar tüm bölge bu burç tarafından idare edilir. Dolayısıyla üreme fonksiyonu da onun denetimi altındadır. Cinsel organlarında görülen akıntılar, miyonlar ve cinsel hastalıklar en çok rastlanan rahatsızlıklarındandır.
Sevgi ve aşk ilişkilerinde bu burca mensuplar i çin her şeyden önce seks gelir.

 

 

Buna aşırı önem verirler ve çoğunlukla da bu konuda tatminsizdirler. Bedensel bakımdan tatmin olsalar bile ruhsal açıdan bir türlü doymak bilmezler. Sevgi ilişkileri gizli değil alenidir. Burçlar kuşağı içinde en seksisi akreptir. îkili derecede son derece kıskanç olan Akrep burçları ayrıca kindardır.

 

Karakteri: Su, kadınsı.

Özel kelimeleri: Gizli kapaklı, beceri sahibi, tutkulu, inatçı.

İyi özellikleri: Yüksek hayal gücü, kuvvetli sezgi ve hisler, anlayışlılık, kararlılık, kurnazlık, ısrarlılık.

Kötü özellikleri: Kin ve inatçılık, aşırı kıskançlık, aşırıya kaçan suskunluk ve dikkafalılık, şüphe u yandırıcılık, doğa üstüne aşırı merak.

Kendine has meslekleri: Asker, psikiyatrist, psikolog, seks uzmanı, jinekolog, doğal şifacı, vergi uzmanı, karanlık işlerle uğraşan meslekler.

AKREP BURCUNDA DOĞAN ÇOCUKLAR

Bu burçtan doğan çocuk, neşeli, hareketli, cana yakın bir tiptir. Zekası sayesinde her şeyi çabuk kavrayıp öğrenir. Onun için eğitilmesi zor değildir. Tam aksine bu cesur çocuk problemlerden, zorluklardan hoşlanır ve bunları ortadan kaldırmak ister. Onun için de derslerinde başarılı olur.
Ancak o gizlilikten hoşlanan ve biraz da sinsi bir tiptir.

 

 

Kendisine verilmeyen şeyi hileye kaçarak elde etmeyi ister. Buna da yine fazla zeki ve cesur olması yol açar. Çocuğun bu zeka ve cesaretini uygun a lanlara yöneltmek lazımdır. Böylece o hislerini daha kolay açıklar ve gizli kapaklı işlere de kalmaz. Böylece ilerde hayatta çok başarılı olurlar. Ona haşinlik, çekingenlik ve içine kapanmanın doğru olmadığını öğretirken büyük bir sevgi ve şefkat gösterin. Çocuk sevildiğini anlayınca kendine de size de güvenir ve bu sayede mutlu olur.

 

Plüton sizin için diyor ki,

Akrep kadını için: “Çekiciliğinizi asla kötü yönde kullanmayın…”

Akrep erkeği için: “Kincilikten vazgeçin daha çok sevilirsiniz…”

En iyi uyuştukları burçlar: Balık ve Yengeç.

İkinci derecede uyuştukları burçlar: Oğlak, Başak, Terazi, Yay.

Uyuşmaları şüpheli olan burçlar: Kova: Fazla insancıl. Boğa: Maddiyata önem verir. Aslan: Çok mütehakkim.

Tarafsız burçlar: Koç ve İkizler.

Akrep Burcundan Ünlüler

Bu burcun ünlüleri arasında İngiltere Veliahtı Prens Charles, Hindistan Başbakan İndra Gandhi, Robert F. Kennedy, Nonaco Prensesi Greca Kelly, Madam Curie, araştırmacı Werner Braun, ressam Pablo Picasso, Yazar Robert Louis Stevenson, Fransa Kraliçesi Marie Antoinette, altın madenleri sahibi Hung M. Sutherland, dünyanın ikinci zengin kadını Barbara Hutton, orkestra şefi Eugene Ormandy, aktör Richard Burton, Rock Hudson, Muammer Karaca, Zeynep Aksu’yu sayabiliriz.

 

 

 

 

 

 

 

akrep Burcu, akrep burcu özellikleri, akrep burcu 2013, akrep burcu erkeği, akrep burcu kadını