İkizler Burcu, ikizler burcunun özellikleri, burçlar, burç yorumları, ikizler burcu 2013

 

İkizler burcunun en büyük özelliği; elleri, kolları, omuzlan ve sinir sistemini yönetmesidir. Aynı zamanda, akciğerler, böbrekler ve dil de ikizlerin denetimi altındadır. Çeşitli soğuk algınlıkları, bronşit, zature ve ciğer hastalıkları bu burcun mensuplarında sıkça rastlanan özelliktir. Kol ve omuzların yönetimi de bu burca bağlı olduğu için bu organlarla ilgili kemik kırılmaları ve çatlamalar sıkça görülebilir.

 

 

Sevgi ve aşk ilişkilerinde çok hareketlidir. Bu nedenle her zaman mantıklı davranmaya özen gösterirler. Hisler ve cinsellik daima ikinci plandadır. Bu burçtan doğan kişiler genellikle şıp sevdirdiler. Çoğu zaman ise, bir aşkla yetinmeyip birkaç aşkı bir arada yürüttükleri görülebilir. Aşklarını kendilerine göre yönlendirirler. Çoğu kez cinsel tutumunu da kafasına göre belirli hesaplar üzerine kurmuşlardır. Genellikle birden çok evlilik söz konusudur. Sevgi konusunda genellikle daldan dala konarlar. Ama halen aradıklarını bulmuş değillerdir.

 

 
Karakteri: Değişkenlik, erkeksi.

 
Özel kelimeleri: Konuşkanlık, adaptasyon yeteneği, işbirlik, zeka, flörtçülük.

 
İyi özellikleri: Uyumluluk yeteneği, konuşkanlık ve mizah kabiliyeti, yazma, konuşmada zeka, genç kalabilme, yabancı dile kabiliyet.

 
Kötü özellikleri: Aşırı değişkenlik, meraklılık, kararsızlık, asabi, enerjiyi kontrol edememe, iki yüzlülük ve dedikoduculuk, huzursuzluk.

 
Kendine has meslekleri: Yazar, gazeteci, radyo spikeri, dilbilimci, öğretmen, avukat, çevirmen, rehber, sekreter, telsiz operatörü, bilgisayarcı.

 
İKİZLER BURCUNDAN DOĞAN ÇOCUKLAR

Çift karakterli İkizler burcunda doğan çocuk sizi çok mutlu edebilir, diyen yandan büyük bir hayal kırıklığı yaşatacaktır. Onu anlamak çok zor ne zaman ne yapacağı belli olmaz her an sizi şaşırtabilir. Ama neşeli gülmesi size sevgiyle bakması sayesinde her şeyi unutup zevk duyarsınız.
Merkür’ün idaresinde olan çocuk çok hareketlidir. Her an sizi şaşırtacak hareket yapabilir. Boş durmayı sevmez mutlaka meşgul olması gereken bir uğraşı olmalıdır. Kendisine daima dikkat etmeniz gerekir.

 

 

İkizler burcundan doğan çocuklar küçük yaştan itibaren resim, dans veya müzik kabiliyetini ortaya koyar. Okulda da zekası sayesinde öğretmelerini memnun eder. Yalnız, İkizler burcunda doğan çocukların genellikle fazla hareketli, sinirli ve kolay kolay rahat dinlenemeyen bir tip olduğunu da bilmelisiniz. Sinir sistemi hassas olduğu için onu sevgi ve şefkatle yanaşmak en doğrusu.

 
Merkür sizin için diyor ki,

 

İkizler kadını için: “Mutluluk sizin için sezgidir…”

 

İkizler erkeği için: “Sizi aşk yönetecek…”


En iyi uyuştukları burçlar: Terazi ve Kova.


İkinci derecede uyuştukları burçlar: Yengeç, Aslan, Boğa.


Uyuşmaları şüpheli olan burçlar: Başak: Karamsar ve fazla titizdir. Yay: Tıpkı sizin gibi fazla tedirgindir. Balık: Size göre fazla hülyalara dalmış, içe dönüktür.

 

Tarafsız burçlar: Akrep ve Oğlak.

 
İkizler Burcundan Doğan Ünlüler

 
Filozof Sokrat, besteci İgor Stavinsky, Richard Strauss, Richard Wagner, Ressam Paul Gauguin, başkan Josip Broz Tito, Kraliçe Viktorya, aktör Bob Hope, John Wayne, Dean Martin, Laurane Olivier, yıldız Marlyn Monroe, şarkıcı Nacy Sinatra, Jones, Paul Me Cartney, Bob Dylan, Peyggy Lee, opera santçısı Robert Merrill, mimar Frank Lloyd Wright, Windsor Düşesi, gangter John Dilinger, Sherlock Holmesün yaratısı Sir Arthur Onan Doyle, James Böndün yaratıcısı lan Fleming, yazar Thomas Mann, Jean Paul Sartler Françoise Sagan.

İkizler Burcu, ikizler burcunun özellikleri, burçlar, burç yorumları, ikizler burcu 2013