Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Çin Astrolojisi Köpek

logoVefalı, güvenilir ve insan doğasını iyi anlayabilen bir yapıya sahip olarak, Köpek, pek çok kişinin saygı ve beğenisini kazanmaktadır. Saçma sapan özelliklere sahip bir insan değildir ve her türlü ikiyüzlülük ve yalandan nefret eder. Köpek’le, nerede durduğunuzu ve onun doğrudan tavrıyla da, onun herhangi bir konuda nerede durduğunu bilirsiniz. Ayrıca, güçlü bir insani yapısı vardır ve sıklıkla haklı nedenleri savunur.

Aslanın pek çok iyi özelliği vardır, ama yaşamından zevk almak ya da elde edebileceğinin en iyisini elde etmesini engelleyebilecek bazı kişisel özellikleri vardır. Çok vesveselidir ve her tür şey hakkında endişelenebilir. Her zaman kolay olmayabilse de, Köpek kendisini ‘endişelenme huyu’ndan kurtarmaya çalışmalıdır. Her ne zaman gergin ya da ilgili olursa, bütün endişelerini kendi başına omuzlamak yerine, başkalarıyla konuşmaya da hazırlıklı olmalıdır. Bazı durumlarda, tümünü kendisi uydurmuş bile olabilir! Ayrıca, Aslanın, her şeyin kötümser yanma bakma eğilimi de vardır ve eğer yükümlülüklerinde daha iyimser bir biçimde bakacak olursa, kendisine kesinlikle yardım edilebilir. Sonuçta, pek çok beceriye sahiptir ve yeteneklerine haklı bir biçimde inanmalıdır. Başka bir zayıflığı, bazı konularda inatçı olmaya eğilimli olmasıdır. Eğer dikkatli olmazsa, bu, zaman zaman konumunun altını kazabilir.

Eğer Köpek, yapısının endişeli ve karamsar yanını azaltabilirse, o zaman yalnızca yaşamdan daha fazla zevk almakla kalmayacak, ayrıca daha fazla şey başardığını da görecektir. Gerçekten takdire değer bir karaktere sahiptir ve vefakârlığı, güvenilirliği ve içtenliği bütün karşılaştıktan tarafından takdir edilmektedir. Yaşamında pek çok iyi şey yapacak ve pek çok kişiyle dost olacaktır ve yaşamdan zevk almayı da kendisine borçludur. Bazen, başka bir Köpek olan Sir Winston Churc hiH’in sözlerini hatırlamak kendi yararına olabilir: “Geriye dönüp, bütün bu endişelere baktığımda, ölüm döşeğinde, çoğu hiçbir zaman oluşmamış pek çok sorunu olduğunu söyleyen yaşlı adamın öyküsünü hatırlıyorum.”