Eski çağlardan günümüze kadar fal ve falcılağa ilgi duyan insanoğlu, geçmişten ve gelecekten haber alacağına inanma umudu ile çok çeşitli fal çeşitleri icat edilmiştir. Falcılığın kökeni ilk çağalara kadar dayanan fal kültürü ve kökenin yunan ve antik mitilojisi ile günümüzden bugüne kadar dayanmaktadır. Eski çağlardan bu günümüze kadar çeşitli alanlarda medyumlar din adamları farklı alanlarda şekillendirilen fal türleri türetilmiştir.

Falcılık farklı alanlarda şekillenir örneğin astroloji falcılığın diğer bir boyutudur. Gökyüzü ve gezegenlerin gelişimleri insanların üzerindeki etkileri, o günlerden günümüze kadar araştırılmakta ve astroloji bilimi günümüzde hala ne anlama geldiği bilinmemekte ve sırrı hala çözülememiştir, gözlemlediğimiz son duruma bakacak olursak bu gizem uzun yıllar gizemini koruyacak ve tam olarak çözümlenemeyecek gibi görünüyor.

tarotfali.web.tr sitesi sizlere en başta Tarot Falı ve daha bir çok fal çeşitlerini profosyonelce hazırlanmış fal uygulamalarını sitemizde ücretsiz bir şekilde sunuyoruz. Eğlenmek ve vakit geçirmek istiyorsanız ücretsiz fal uygulamalarımızı mutlaka deneyiniz.

Fal uygulamalarını sizlere birçok şekilde sunuyoruz, birincisi kısa yorumlu olan diğeri ise detaylı olmak üzere 2 farklı şekilde sunuyoruz. Peki bunların arasındaki farklar nedir, kısa yorumlu olan Tarot sayfalarında falına bakarken aynı zamanda seçmiş olduğunuz tarıt kartlarının kısa kısa yorumlarını göreceksiniz. Kartların üzerlerine tıklamanız yeterli tıkladıktan sonra seçtiğniz kartların anlamları tek tek açıklaması çıkıyor.

Ayrıca sitemize sürekli sizlerden gelen talepler doğrultusunda yeni ve bir birinden eğlenceli fal uygulamaları ekliyoruz uzman ekibimiz tarafından geliştirilen bu eğlenceli fal uygulamalarına sürekli erişmek ve haberdar olmak için sitemizi düzenli ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Örneğin bu ay 8 yeni uygulama ekledik sizlerden gelen talepler doğrultusunda Tarot Falı aşk açılımı ve Lenormand aşk falı uygulamalarını 4 er farklı açılımla sitemize eklemiş bulunmaktayız.

Uzun youmlu olan ise mesela 10 adet tarot kartı seçiyorsunuz daha sonra seçmiş olduğunuz 10 kartın anlamları detaylı açıklamaları karşınıza çıkıyor, açıklamaları, tarihi ve tüm detayları sizin karşınıza çıkıyor, tarotfali.web.tr sizlere en iyi şekilde prorfosyonel tarologlar tarafından özenle hazırlanmaış ve yorumlanmış tarot açıklamalarını sunuyor, iyi eğlenceler dileriz umarız iyi vakit geçirirsiniz.

Önemli: Sizlere sunduğumuz fal sistemleri, eğelnece amaçlıdır, kesinlikle fal uygulamalrından ve yorumlardan asla ücret telep edilmemektedir, bu uygulamaların ve yorumların asla gerçek olduğunu idda edtmiyoruz ve gerçekçilik payı olduğunu düşünmüyoruz. Bunu savunan ve gerçek olduğunu savunan kişileri asla savunmuyoruz savunan kişilerinde karşısındayız. Bunun aksini söyleyen kişilere itabar etmeyiniz tarotfali.web.tr sitemizede sizlere sunduğumuz fal ve tarot uygulamaları tamamen ücretsizdir. Sitemizde eğlenebilir hoşça vakit geçirebilirsiniz iyi eğlenceler dileriz…