Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Yay Burcu

Cevap almak istediğiniz sorularınızı alttaki yorum alanından yazıp sonra falınıza bakın, ne kadar detaylı yazarsanız o kadar net yorumlar alırsınız "Burcunuz, yaşınız, medeni, durumunuz gibi."

yay burcu, yay burcu özellikleri, yay burcu 2013, yay burcu erkeği, yay burcu kadını

 

Yay burcu karaciğeri yönetir. Ayrıca, uyluklar ve dişler de bu burcun denetimi altındadır. Üst bacakları da bu burçtan etkilenirler. Sinir sistemleri biraz zayıftır. Sabırsızlıkları bazı kazalara sebep olur. Soğuk algınlığı ve romatizmaya sıkça rastlanır. Sinirsel hastalıklara da yatkındırlar. Karaciğerlerle ilgili hastalıklarla karşılaşması olasıdır.

 

 

Kansızlık hastalığınada sıkça rastlanır,Sevgi ve aşk ilişkilerinde evlilik ilişkisi pek Yay burçlarına göre değildir. Yay burçları macera sever, kısıtlamalardan hoşlanmayan tiplerdir. Kısmen geleneklere bağlı olmasına rağmen, çeşitli cinsel ilişkilere girer çıkarlar. Her türlü sevgi onun için çekicidir ve çekiciliklerini hiçbir zaman kaybetmezler. Sevgi onların hayat felsefesidir.
Karakteri: Ateş, değişken, erkeksi.

 

Özel kelimeleri: Özgürlük tutkunluğu, geniş fikirlilik, araştırmacılık.

İyi özellikleri: Adapte olabilme kabiliyeti, dışa dönüklük, samimiyet, nezaket, iyi yargılayabilme, dürüstlük ve güvenirlik.

Kötü özellikleri: Gelenek ve göreneklere uymaz, yerinde duramama, dikkatsizlik, sorumsuzluk, kaprislilik, rahatsız edici aşırı iyimserlik.

Kendine has meslekleri: Filozof, hakim, avukat, profesör, yabancı dil uzmanı, yayıncı, konuşmacı, kütüphaneci, çevirmen, veteriner.

YAY BURCUNDAN DOĞAN ÇOCUKLAR

Yay burcunda doğan çocuk ailesi tarafından çok sevilir. Bu güzel, neşeli, cana yakın, hareketli çocuk ayrıca çok da dürüsttür. O daha çok küçük yaşta farkına varmadan doğru hareket etmesini öğrenir.

 

 

Yalnız daima güler yüzlü, neşeli olan çocuk asla emir dinlemez. Ona ısrar etmek, cezalandırmaya kalmak hatalıdır. Çünkü bu çocuk doğuştan bağımsızdır. Bu bağımsızlığını korumaya kararlıdır. Onun için çocuğa, güler yüz, sevgi ve şefkatle davranmalı ve yumuşaklıkla her şeyi öğretmelidir.
Çocuk kendisine ısrar edilmediğini görünce büyük bir ciddilikle sorunluluklarmı anlar. Böylece eğitim konusunda zorluk çıkarmaz. Bütün mesele onun fazla enerjisini uygun bir alana yöneltebilmek tir. Bu çocuğun bol bol oynaması, spor yapması ve böylece oyalanması şarttır.

 

Jüpiter sizin için diyor ki,

Yay kadını için: “Sevgi ve gerçek bir bütündür…”

Yay erkeği için: “İyilikten maraz doğar…”

En iyi uyuştukları burçlar: Koç, Aslan.

İkinci derecede uyuştukları burçlar: Oğlak, Kova, Terazi, Akrep.

Uyuşmaları şüpheli olan burçlar: Balık: Çok kırılgan. İkizler: Çok değişken. Başak: Sorumlu.

Tarafsız burçlar: Boğa ve Yengeç.

Yay Burcundan Doğan Ünlüler


Yay burcundan aşağı yukarı her alanda ün yapmış kimseler çıkar. Şarkıcı ve aktör Frank sinatre, şarkıcı Andy Williams, Tina Turner, Sammy Davis Jr. Müzisyen Dave Brubeck, Primadonna Maria Callas, Jane Fonda, Liv Ullman, komedyen Woody Alen, aktör Maximillien Schell, devlet başkanı De Gaulle, devlet adamı Sir Wiston Churclill, Willie Brant, ressam Diega Rivera, yazar Mark Twain, James Thurber, Alexsandr Solijenilsi, dahi Walt Disney, Zeki Müren ve Hülya Koçyiğit.

yay Burcu, yay burcu özellikleri, yay burcu 2013, yay burcu erkeği, yay burcu kadını

(8) Yorum Ekli

 1. fatma20 Nisan 2017 Cevapla
  Benim en büyük hayalim güzel bir kariyere sahip olmak ve merak ettiğim şu ilerleyen yıllarda eğitim durumum ne olucak ünüversiteye gidebilecek miyim ve mezun olabilecek miyim hayal ettiğim işi yapabilecek miyim.
 2. aleyna akgun07 Eylül 2014 Cevapla
  ask hayatım nasıl olacak sevgilim olacakmı ilişkim nasıl sürecek
 3. sevda19 Ekim 2013 Cevapla
  beni bu yıl neler bekliyor iş ve gelecek ile ilgili
  • sahra23 Nisan 2014 Cevapla
   Bu yol bebeğim olucakmi
   • yeliz23 Mayıs 2014 Cevapla
    sikişirsen olur bunu da mı biz söyliyelim
 4. melike selen01 Ekim 2013 Cevapla
  ben salağım yaa
 5. melike01 Ekim 2013 Cevapla
  hahaha ben sevindm güzelmişş
 6. selen kaya05 Haziran 2013 Cevapla
  süpersinizz

14 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)