Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Çin Astrolojisi Maymun Burcu

logoMAYMUN

Canlı, girişimci ve yenilikçi olarak, Maymun, insanları nasıl etkileyeceğini kesinlikle bilmektedir. Geniş ilgi alanlarına ve iyi bir eğlence duygusuna sahiptir ve başkalarıyla iyi geçinir. Ayrıca, akıllı bir zihne sahiptir ve olayları kendi lehine döndürme konusunda sıklıkla şanslıdır.

Ne var ki, çok yönlülüğü ve dikkate değer yeteneklerine rağmen, Maymun’un gerçekten de zayıflıkları vardır. Sıklıkla ısrarcılık eksikliği vardır, zihni kolaylıkla dağılabilir ve ayrıca kendi yargısına son derece güvenir. Kendisine olan inancı, övgüye değer bir özellikse de, başkalarının görüşlerini daha fazla dikkate almak kesinlikle kendi çıkarına olacaktır. Ayrıca, çevresinde olup biten her şeyi göz altında bulundurmayı sevse de, kendi duygu ve etkinlikleri konusunda kaçamaklı ve ketum olabilir ve yine, daha dobra bir tavır kendi lehine olacaktır.

Maymun’un ayrıca çok girişimci bir yapısı vardır, ama başarma arzusunda bazen kısa yoldan köşeyi dönme ya da kurnazlık yapma dürtüsüne kapılabilir. Bu tür eylemlerin geri tepebileceğini anlamalıdır!

Ne var ki, Maymun beceriklidir ve güçlü karakteri onu ilginç ve değişken bir yaşama götürebilir. Eğer dikkate değer enerjilerini akılcı bir biçimde kanalize edebilir ve bazen hareketlilik eğilimlerini yenebilirse, yaşamı başarıyla ödül lendirilebilir. Buna eklenen sevimli kişiliğiyle, pek çok kişinin dostluğunu kazanacaktır.