Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Çin Astrolojisi Keçi Burcu

logoKEÇİ
Terazi’nin sıcak, dostça ve anlayışlı bir tavrı vardır ve pek çok kişiyle iyi geçinir. Genellikle uyumludur, yaşamdaki incelikleri özellikle beğenir ve zengin bir düş gücüne sahiptir. Sıklıkla sanata yatkındır ve yaratıcı sanatlardan ve ev dışı etkinliklerden zevk alır.

Ne var ki, çekici tavrına rağmen, derisinin altında bazen gergin ve karamsar bir yapı pusuya yatmaktadır. Terazi çok endişeli bir yapıya sahip olabilir ve başkalarının desteği ve yüreklendirmesi olmadan, kendisini tehlikede hissedebilir ve eylemlerinde tereddütlü olabilir.

Kendisini en iyi biçimde değerlendirmek için, Terazi’nin daha iddiacı ve kararlı duruma gelmek kadar, kendisiyle barışık da olmayı da hedeflemesi gerekmektedir. Kendi lehine pek çok özelliğe sahiptir, ama gerçekten de kendisini geliştirmesi ve eylemlerinde daha cesur olmayı hedeflemesi gerekmektedir. Ayrıca, eğer önceliklerini belirleyecek ve etkinliklerine örgütlü ve disiplinli bir tavırla başlayacak olursa da yardım görecektir. İşleri rastlantıya bırakmaya eğilimi olan bazı Teraziler vardır ve bu, onların ilerlemelerini engelleyebilir.

Terazi, başkalarının desteğine her zaman değer vereceği halde, eylemlerinde daha bağımsız duruma gelmek ve kendi eylemini gerçekleştirmek hakkında az konuşan olmamak da kendi çıkarma olacaktır. Sonuç olarak, pek çok yeteneğe olduğu kadar, samimi ve hoş bir kişiliğe de sahiptir ve her zaman elinden gelenin en iyisini yaparak, yaşamını zengin, ödüllendirici ve keyifli bir duruma getirebilir.