balık Burcu, balık burcu özellikleri, balık burcu 2013, balık burcu erkeği, balık burcu kadını

 

Balık burcu vücutta ayakları yönetir. Ayrıca sinir sistemi üzerinde de söz sahibidir. Balık burcu mensuplarında en çok rastlanan rahatsızlıklar alkol ve uyuşturucu maddelerden gelen rahatsızlıklardır. Bu tür rahatsızlıklara sıkça rastlanır. Ayrıca ayaklarını üşütmekten dolayı da çok soğuk algınlığı başlarına iş açar. İlaçlara karşı çok duvarlıdırlar. Aşırı duygusallıkları da bir diğer özellikleridir.

 

 

Bu duygusallıklarını kendilerine sıkça zarar veren sigara ile gidermeye çalışırlar. Her şeyden vazgeçerler ama alkol ve sigaradan vazgeçmeleri çok zordur.Sevgi ve aşk ilişkilerinde bağlılığın oldukça mistik yaklaşımları vardır. O sevgiyi bir bütün olarak birleştirir. Ancak biraz ürkek olduğu için o aşktan bu aşka kaçıp gider. İkili ilişkilerde aşırı duygusal, kolayca incinen, hassas bir yapıya sahiptir. Balıkların çok azı sıradan ilişkiye girmeye eğilimlidir. Sonuç olarak iyi bir sevgilidirler.

 

Karakteri: Su, değişken, kadınsı.

Özel kelimeleri: Duyarlılık, hayalperestlik, değişkenlik.

İyi özellikleri: Alçakgönüllülük, hassasiyet, a dapte olabilme kabiliyeti, sezgiler, anlayışlılık, nezaket ve kibarlık, sempatiklik, kolay etkilenme.

Kötü özellikleri: İhmalcilik, dikkatsizlik, zayıf i radelilik, kararsızlık, ne istediğini bilmeme, hayat olayları karşısında kolayca dağılma, mücadeleden yoksunluk.

Kendine has meslekleri: Denizci, şair, kimyager, psikolog, cankurtaran, balıkçı, eczacı, muhasebeci.

BALIK BURCUNDAN DOĞAN ÇOCUKLAR

Balık burcunda doğan çocuk, çekingen, mahcup ve utangaçtır. Aslında resim, müzik, edebiyat gibi konularda yetenekli olan çocuk bir hayal aleminde yaşar. Onun için her masal bir hakikat sayılabilir. Çocuk, kendi haline bırakılırsa daha da içine kapanır ve hayalleriyle baş başa kamayı tercih eder. Anne ve babanın ona büyük sevgi göstermesi, yaşma uygun çocuklarla arkadaşlık etmesini sağlaması lazımdır. Aile olan bağlıkları, dürüstlükleri on plandadır. Bu çocuk aynı zamanda kıskançtır. Kardeşlerini ona tercih etmek de onun huzurunu kaçırır.

 

Neptün sizin için diyor ki,

Balık kadını için: “Hayat binbir zevkle dolu, ancak sorumluluklarınızı bilin…”

Balık erkeği için: “Gerçekler karşısında daha cesur olun, kaçmak bir şeyi değiştirmez…”

En iyi uyuştukları burçlar: Yengeç ve Akrep.

İkinci derecede uyuştukları burçlar: Oğlak, Kova, Koç ve Boğa.

Uyuşmaları şüpheli olan burçlar: İkizler: Rahatsız edici derecede tedirgindirler. Başak: Vurdumduymazdırlar. Yay: Ele avuca sığmazlar.

Tarafsız burçlar: Aslan ve Terazi.

Balık Burcundan Doğan Ünlüler

Balık burcundan hayal ve yaratma güçleri sayesinde başarıya erişen kimseler çıkar. Bu çift karakterli burçta doğanlar çok yönlüdürler ve hemen hemen her alanda basarı elde ederler Besteci Hendel, Fredcih Chopin, ünlü balet Nijinsky, orkestra şefi Loir Maazel, yazar Victor Hugo, John Steinberck, şair Henry Longfellow, heykelci Mikelani, ressam Auguste Renoir, fizikçi Albert Einstein, telefonu icat eden Alexander Graham Bell, joanne Woodward, tenor, Enrico Caruso, şarkıcı Harry Belafonte, Neil Sadaka, Miriam Makeba, George Harrison, şarkıcı ve yıldız Lisa Mineli, aktör Sidney Proitier, Rex Harrison, Micheál Caine ve Göksel Arsoy.

 

balık Burcu, balık burcu özellikleri, balık burcu 2013, balık burcu erkeği, balık burcu kadını