Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Terazi Burcu

Cevap almak istediğiniz sorularınızı alttaki yorum alanından yazıp sonra falınıza bakın, ne kadar detaylı yazarsanız o kadar net yorumlar alırsınız "Burcunuz, yaşınız, medeni, durumunuz gibi."

terazi Burcu, terazi burcu özellikleri, terazi burcu 2013, terazi burcu erkeği, terazi burcu kadını

 

Terazi burcu vücutta böbrekleri yönetir. Ayrıca bel ve omurga bölgesidir ve bu burcun yönetimi altındadır. Soğuk algınlıkları, romatizma, siyatik gibi rahatsızlıklara bu burç mensuplarında sıkça rastlanır. Bu kişiler bulaşıcı hastalıklara karşı da oldukça mukavemetsizdirler. Sırtlarından da problemleri vardır.

 
Sevgi ve aşk ilişkileri Terazi burçları aşk hayatında hem kafa uyuşmasına hem de duyguların u yumuna büyük önem verirler. Belirli birine aşık olmak yerine genellikle aşka aşık olma eğilimdedirler. Platonik aşkın yanında cinsellik onun için daima ikinci planda gelir. Her şeye rağmen flörtçü mizaca sahiptir.

 
Karakteri: Hava, erkeksi.

Özel kelimeleri: Uyumluluk, beraberlik, adalet.

İyi özellikleri: Sevimlilik, romantizm, incelik ve kibarlık, uyumluluk, duygusallık ve çekicilik.

Kötü özellikleri: Alınganlık, hafifmeşreplik, flörtçü bir ruh yapısı, iki uç arasında kararsız kalma, başkalarına kolay elde edilebilir görünme.

Kendine has meslekleri: Modacı, desinatör, saç modası, hokkabazlık, diplomat, güzellik uzmanı, dekoratör, balerin, sanat eleştirmeni, hukukçu.

TERAZİ BURCUNDA DOĞAN ÇOCUKLAR

 

 

Bu burçta doğan çocuklar özel sayılabileceklerini söylemekle başlayalım. Venüs’ün etkilendiği bu kendine has sevimliliği ve hoş bakışlarıyla kendilerine karşı tarafa karşı etkili kılarlar. Bu burçtan doğan bebekler, diğer bebeklere göre son derece ayrıcalıklılar kendilerine karşı özel ilgi beklerler fazla kucaktan kucağı gezmek istemezler.
Bu burcun çocukları şimdiden gururludur. Hassas yapılarıyla kendilerine farklı bir yer edinirler. Bu burçtan doğan bebeklere fazla bağırılmamalı zira, asla kızmaya gelemezler. Bu tür durumlarda tepkileri çok farklıdır.

 
Venüs sizin için diyor ki,

Terazi kadını için: “Doğru kararlar size başarıyı getirecek…”

Terazi erkeği için: “Başarıya giden yolun üstündesiniz. ..”

En iyi uyuştukları burçlar: Kova ve İkizler.

İkinci derecede uyuştukları burçlar: Akrep, Yay, Aslan, Başak.

Uyuşmaları şüpheli olan burçlar: Koç: Saldırgan, kaba. Oğlak: Sıkıcı, vurdumduymaz. Yengeç: Evhamcı.

Tarafsız burçlar: Balık ve Boğa.

Terazi Burcundan Doğan Ünlüler

Venüs’ün idare ettiği bu güzel burçtan pek çok alanda ün yapan insanlar çıkmaktadır. Bunlardan bazıları: Brigitte Bardot, Catherine Deneuve, Britt Ekland, Deborah Kerr, Romy Schneider, Julie Andrews, aktör Marcello Mastroanni, Roger Moore, Terence Stamp, şarkıcı Johny Mathis,Biatles grubundan John Lennon, yine şarkıcı Daivid Browie, astronot John Watts Yonung, besteci Fransız Liszt, piyanist Vladimir Horowotz, devlet başkanı Eisenhower, Hoş Memo’nun yaratıcı Al Capp, yazar Graham Greene, Wiliam Faulkner, Thomas Wolfe, Arthur Miller, Lin Tutang, Oscar Wilde, Eugene O’Neill, Truman Capote ve bizden Semiramis, Engin Cezzar, Yıldız Kenter.

terazi Burcu, terazi burcu özellikleri, terazi burcu 2013, terazi burcu erkeği, terazi burcu kadını

(7) Yorum Ekli

 1. Nazlı11 Nisan 2015 Cevapla
  Ben Terazi burcuyum. Adalete o kadar düşkünümki her şey adil olmasini sağlarım.
  Kimseye bakmiyorum ama bütün Oğlanlar bana bakiyor ve sanki onlari kendime çekiyorum gibi bana bağlaniyorlar. Mesela bizim alt katta ki komşumusun Oğlu 14 yaşında ve imdi de karşidaki apartmana yerleştiler ve sürekli ccama cikip bana bakiyor hatta onu fark etmiyorum ona bakmiyorum diye bana el sallayip işaret ediyor.O yetmez miş gibi bide bitane daha var oda hemen karşiki yan binada oturuyor hep camda 24 saat her dakika,cama gelip dans ediyor sarki dinleyerek camda oturup beni süzüyor.Bende bir havalara girip ona bakiyorum.Yani açikcasi bundan. Çok holaniyorum.Ha bide bir huyum vardir güzel giyinmeden dişari çikmam 2 dakalik yer bile olsa.Annem sinirden deliriyor ama ne yapayim elimde değil yaa.Ve bu kararsiz kalmak ba çok zor geliyor inşallah hayattim boyunca hep doğru karari secerim amin.Ha bu arada ben 14 yaşindayim ve Almanyada kaliyorum,
 2. eda nur30 Aralık 2014 Cevapla
  normal hayat
 3. Habisch13 Kasım 2014 Cevapla
  Gercektende beni anlatti;)keske söylendigi gibi bir ilgi olsa karsi cinste
 4. esoo18 Ağustos 2014 Cevapla
  Sevgilim yay burcu ve evlenmeyi dusunuyox iki yil snra ins evlenirz 🙂 ve yorumlar dgru sevgilimle coookkk iyi anlasiyoz
 5. SIBEL11 Haziran 2014 Cevapla
  aynı ben enlatıyo bende teraziyim en güzel burç terazidir bence
 6. aysel06 Eylül 2013 Cevapla
  bu il evlenecem
 7. leyla09 Ağustos 2013 Cevapla
  hanfendi sanki beni anlatıyo…..:))

16 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)