terazi Burcu, terazi burcu özellikleri, terazi burcu 2013, terazi burcu erkeği, terazi burcu kadını

 

Terazi burcu vücutta böbrekleri yönetir. Ayrıca bel ve omurga bölgesidir ve bu burcun yönetimi altındadır. Soğuk algınlıkları, romatizma, siyatik gibi rahatsızlıklara bu burç mensuplarında sıkça rastlanır. Bu kişiler bulaşıcı hastalıklara karşı da oldukça mukavemetsizdirler. Sırtlarından da problemleri vardır.

 
Sevgi ve aşk ilişkileri Terazi burçları aşk hayatında hem kafa uyuşmasına hem de duyguların u yumuna büyük önem verirler. Belirli birine aşık olmak yerine genellikle aşka aşık olma eğilimdedirler. Platonik aşkın yanında cinsellik onun için daima ikinci planda gelir. Her şeye rağmen flörtçü mizaca sahiptir.

 
Karakteri: Hava, erkeksi.

Özel kelimeleri: Uyumluluk, beraberlik, adalet.

İyi özellikleri: Sevimlilik, romantizm, incelik ve kibarlık, uyumluluk, duygusallık ve çekicilik.

Kötü özellikleri: Alınganlık, hafifmeşreplik, flörtçü bir ruh yapısı, iki uç arasında kararsız kalma, başkalarına kolay elde edilebilir görünme.

Kendine has meslekleri: Modacı, desinatör, saç modası, hokkabazlık, diplomat, güzellik uzmanı, dekoratör, balerin, sanat eleştirmeni, hukukçu.

TERAZİ BURCUNDA DOĞAN ÇOCUKLAR

 

 

Bu burçta doğan çocuklar özel sayılabileceklerini söylemekle başlayalım. Venüs’ün etkilendiği bu kendine has sevimliliği ve hoş bakışlarıyla kendilerine karşı tarafa karşı etkili kılarlar. Bu burçtan doğan bebekler, diğer bebeklere göre son derece ayrıcalıklılar kendilerine karşı özel ilgi beklerler fazla kucaktan kucağı gezmek istemezler.
Bu burcun çocukları şimdiden gururludur. Hassas yapılarıyla kendilerine farklı bir yer edinirler. Bu burçtan doğan bebeklere fazla bağırılmamalı zira, asla kızmaya gelemezler. Bu tür durumlarda tepkileri çok farklıdır.

 
Venüs sizin için diyor ki,

Terazi kadını için: “Doğru kararlar size başarıyı getirecek…”

Terazi erkeği için: “Başarıya giden yolun üstündesiniz. ..”

En iyi uyuştukları burçlar: Kova ve İkizler.

İkinci derecede uyuştukları burçlar: Akrep, Yay, Aslan, Başak.

Uyuşmaları şüpheli olan burçlar: Koç: Saldırgan, kaba. Oğlak: Sıkıcı, vurdumduymaz. Yengeç: Evhamcı.

Tarafsız burçlar: Balık ve Boğa.

Terazi Burcundan Doğan Ünlüler

Venüs’ün idare ettiği bu güzel burçtan pek çok alanda ün yapan insanlar çıkmaktadır. Bunlardan bazıları: Brigitte Bardot, Catherine Deneuve, Britt Ekland, Deborah Kerr, Romy Schneider, Julie Andrews, aktör Marcello Mastroanni, Roger Moore, Terence Stamp, şarkıcı Johny Mathis,Biatles grubundan John Lennon, yine şarkıcı Daivid Browie, astronot John Watts Yonung, besteci Fransız Liszt, piyanist Vladimir Horowotz, devlet başkanı Eisenhower, Hoş Memo’nun yaratıcı Al Capp, yazar Graham Greene, Wiliam Faulkner, Thomas Wolfe, Arthur Miller, Lin Tutang, Oscar Wilde, Eugene O’Neill, Truman Capote ve bizden Semiramis, Engin Cezzar, Yıldız Kenter.

terazi Burcu, terazi burcu özellikleri, terazi burcu 2013, terazi burcu erkeği, terazi burcu kadını