Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Aşk Falı Bak

Cevap almak istediğiniz sorularınızı alttaki yorum alanından yazıp sonra falınıza bakın, ne kadar detaylı yazarsanız o kadar net yorumlar alırsınız "Burcunuz, yaşınız, medeni, durumunuz gibi."

(758) Yorum Ekli

 1. Özlem17 Kasım 2018 Cevapla
  32 yaşındayım yengeç burcuyum yükselenim aslan oda yengeç burcu karmaşık bir ilişkimiz var. Onunda bana karşı hisleri var sevgili olmak için hazır olmadığını söylüyor ama uzakta duramıyor. Sevgili olacak mıyız ? Sonumuz olacak mı öğrenmek istiyorum yardımcı olur musunuz
 2. Özlem17 Kasım 2018 Cevapla
  32 yaşındayım yengeç burcuyum yükselenim aslan oda yengeç burcu karmaşık bir ilişkimiz var. Onunda bana karşı hisleri var sevgili olmak için hazır olmadığını söylüyor ama uzakta duramıyor. Sevgili olacak mıyız ? Sonumuz olacak mı öğrenmek istiyorum
 3. oya07 Kasım 2018 Cevapla
  Boğa burcuyum.Sevgilim var.Aramızda engeller var. Su anda bana dostane davranıyor. Bana dönecek mi?
 4. behice27 Ekim 2018 Cevapla
  Behice 45 yasindayim.Aslan burcuyum. Boşandım seviyeli bir ilişkinin bittiği dönemde hayatıma zorla giren adamın duyguları nedir ne kadar güvenilir.
 5. Abdullah Emre Aladağ27 Eylül 2018 Cevapla
  cinsiyetim erkek. 23 yaşındayım , bekarım. Yükselenim Aslan, Ay burcum kova, merkür burcum balık, venüsüm kova ve marsım aslanda. yakın zamanda benim için bir aşk, ilişki veya flört gözüküyor mu ?
 6. Yesim26 Eylül 2018 Cevapla
  Kiminle ne zaman evlenicem
 7. Yeliz22 Eylül 2018 Cevapla
  Aşık oldugum adamda bana aşık mı? Ben terazi o yengeç

13 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)