Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Çin Astrolojisinde Domuz

logoDOMUZ

Güleryüzlü, içten ve güvenilir olarak, Domuz, insanların çoğunluğuyla iyi geçinir. Nazik ve ilgili yapısı vardır, anlaşmazlıklardan nefret eder ve sıklıkla iyi bir mizah duygusuna sahiptir. Buna ek olarak, sosyalleşmeden ve iyi bir yaşamın zevkini çıkarmaktan çok hoşlanır!

Domuz’un ayrıca akılcı bir zihni vardır, iş ve parasal konularla ilgilenmekte özellikle uzmandır ve sağlam ve esnek bir yapıya sahiptir. Yaşamdaki tüm planları dilediği gibi çık mayabilse de, azimlidir. Yenilgi ve zorluklar yaşadıktan sonra, sıklıkla ayağa kalkıp, başarılı olacaktır. Çoğunlukla etkin ve değişken yaşamında, pek çok şeyi başarabilir, ama karakterinin bunun tersini kanıtlayabilecek bazı özellikleri vardır. Eğer bunları değiştirebilir ya da denetim altında tutabilirse, o zaman yaşamı kesinlikle daha kolay ve olasılıkla daha da başarılı olacaktır.

Etkinliklerinde, Domuz bazen gereğinden fazla yükümlülüğün altına girebilir ve insanları düş kırıklığına uğratmayı istemediği halde, eğer etkinliklerine organize ve sistemli bir tavırla başlayacak ve yoğun zamanlarda kendisine öncelikler verecek olursa, kendisine kesinlikle yardım edilecektir. Ayrıca, başkalarının iyi niyetini sömürmesine de izin vermemelidir ve eğer bazen daha anlayışlı olursa, bu onun çıkarına olacaktır. Saf ve naif olduğu zamanlar olacaktır; ama, neyse ki, Domuz hatalarından ders çıkarmayı öğrenir. Ayrıca, inatçıdır ve eğer yeni durumlar kendi düşünce çizgisine uymazsa, katı olabilir. Bu tür bir tavır her zaman kendi lehine olmayabilir.

Domuz rahatına çok düşkündür ve çalışmalarının meyvelerinden zevk alması gerekirken, bazen kendine düşkün ve müsrif olabilir. Bu da, yine, dikkat etmekle iyi edeceği bir şeydir.
Ne var ki, Domuz’un bazı hataları olabilse de, kendisiyle temasa geçenler katılımcılığından, canayakın tavrından ve akılcılığından her zaman etkilenmişlerdir. Eğer yeteneklerini akılcı bir biçimde kullanırsa, yaşamı dikkate değer bir başarıyla parlayabilir ve iyi kalpli Domuz ayrıca pek çok kişi tarafından sevilecek ve sayılacaktır.