Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Çin Astrolojisi Ejderha Burcu

logoEJDERHA

Hevesli, girişimci ve onurlu olarak, Ejderha pek çok takdire değer niteliğe sahiptir ve yaşamı sıklıkla dolu ve değişkendir. Her zaman elinden gelenin en iyisini yapar ve bütün girişimleri başarılı olmayabilse de, yine de esnek ve cesurdur, oldukça takdir edilir ve saygı duyulur.

Ne var ki, birçok niteliğine rağmen, Ejderha pervasız, dobra ve güçlü karakteriyle, bazen otoriter olabilir. Kendisine çok fazla güvenmektense, başkalarını daha iyi dinlemek kesinlikle kendi çıkarına olacaktır. Ayrıca, hevesi bazen kendisinden daha çok şey elde edilmesini sağlayabilir ve düşüncesizce hareket edebilir. Yeteneklerini en iyi biçimde değerlendirmek için, kendisine öncelikler belirlemeli ve etkinliklerine disiplinli ve sistemli bir biçimde başlamalıdır. Daha fazla zarafet ve diplomasi de hatalı olmayabilir.

Ne var ki, canlı ve dışa dönük tavrıyla, Ejderha popülerdir ve çok sevilir. İyi talihin kendi yanında olmasıyla (ve Ejderha sıklıkla şanslıdır), yaşamının olay dolu ve tatmin edici olması neredeyse kesindir. Pek çok yeteneğe sahiptir ve eğer bunları akılcı bir biçimde kullanırsa, pek çok başarı elde edecektir.