Aslan Burcu, aslan burcu özellikleri, aslan burcu 2013, aslan burcu erkeği, aslan burcu kadını

 

Aslan burcu aşk ve sevgide çok şey beklediği gibi aynı zamanda da alicenaptırlar. Kendinden bu konuda pek çok şey verirler. Adeta verdiklerinden gurur duyarlar. Aslan burçlarının cinsellikleri cok güclüdür. Ancak Yengeç burcunda olduğu gibi onların da cinselliğinde koruyuculuk ön plana geçmiş durumdadır. Sevgi ilişkilerinde son derece çekicidirler. Ateşli bir sevgili olduğu söylenebilir. Her sevdiğini bütün benliği ile severler. Sevdiği kişi tarafından biraz pohpohlandığı takdirde Aslanla geçinmek çok kolaydır. Hele de bu hayat arkadaşı olursa.

 

 

Karakteri: Değişmez, erkeksi.

Özel kelimeleri: Canlılık, yaratıcılık, perde ve sahne yeteneği, etkileyicilik.

İyi özellikleri: İyi bir organizasyonculuk, artistik kabiliyeti, el açıklık, geniş zihin, yüce gönüllülük ve yaratıcılık.

Kötü özellikleri: Geleneklere ve göreneklere aşırı bağıllık, zorbalık, züppelik, kendini beğenmişlik, toleranssızlık, sabit fikirler, güç ve kuvvet deliliği.

Kendine has meslekleri: Artist ve aktör, idareci, öğretmen, profesyonel sporcu, dansöz, astrolog, şov ve eğlenceyle ilgili işlerle uğraşan kimse, komisyon.

 

ASLAN BURCUNDAN DOĞAN ÇOCUKLAR


Aslan burcundan doğan çocuk cesaretli, başkalarını idareye kalkan, çok hareketli, gözü pek, cana yakın, konuşkan, zeki bir tiptir. O açık havayı, sporu, gezip eğlenmeyi çok sever. Daha küçük yaşta arkadaşlarının başına geçip onları idareye kalkar. Bu fazla kabiliyetli ve kendini beğenen çocuk başıboş bırakırsa kibirli, etrafındakiler aşağı gören kendini beğenmiş, gürültücü, haşin bir tip olabilir. O nun için daha erken çağlarda onu iyi eğitmeniz, doğruyla yanlışı öğretmeniz gerekir.

 

 
Çalıştığı, verilen görevleri iyi yaptığı zaman da ona övmelisiniz. Böylece çocuk, övünebilmek için kendine düşen işleri dikkatle yapacak ve tembel olmayacaktır. Çocuğun bütün enerjisini harcaması için gayret göstermelisiniz. Onunla arkadaş olun. Dertlerini dinleyin ve hayallerini paylaşarak kendisini teşvik edin. Böylece vakit gelince hayatta çok ilerleyecek, başarıya erişecek ve ideal bir insan olacaktır.

 

 
Uranüs sizin için diyor ki,

Aslan kadını için: “Kararlı olun, aşk kapıda…”

Aslan erkeği için: ‘Az konuşun, çok sevilin…”

En iyi uyuştukları burçlar: Yay ve Koç.

İkinci derecede uyuştukları burçlar: Başak, Terazi, İkizler ve Koç.

Uyuşmaları şüpheli olan burçlar: Akrep: Çok asabidir. Kova: Havai, hevessizdir. Boğa: İnatçı, tembel.

Tarafsız burçlar: Balık ve Oğlak.

Aslan Buncunda Doğan Ünlüler


Aslan burcuna mensup insanları her alanda ünlü olarak görebilirsiniz. Bunların birkaçı, yazar Bernard Show, Sir Walter Scott, moda yaratıcısı Yves St. Laurant, Coco Chahel, Mark Bohan, Rejisör Alfred Hitchcock , heykelci Henry Moore, astronot Neil Armstrong, psikoanalist dostor Carl Jung, maliyeci Bernard Baruch, İngiltere Prensesi Anne, Na polyon Bonaparte, Fidel Castro, Benito Mussolini, milyarder Henry, Ford, Henry B. Dupont, şarkıcı, Cat Stevens, Jimmy Dean, Jacqueline Onassis, yıldız Shelley Winters, aktör Dustin Hoffman, Robert Reddford, Jason Robads. Peter O’Toole ve Gönül Yazar ve İzzet Günay.

 

 

 

Aslan Burcu, aslan burcu özellikleri, aslan burcu 2013, aslan burcu erkeği, aslan burcu kadını