Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Yengeç burcu iş hayatı

indir (1)Meslekler

Yengeç burcu kendileri için çalıştıklarında ya da olabildikleri kadar özgür olduklarında daha verimli çalışırlar. Bir başkası için çalışmak onlar için zordur çünkü dar kafalı kişiler tarafından kısıtlanmayacak derecede ileri görüşlüdürler. Ara sıra bazı organizasyonlarda çalışabilirler ama sadece bir görevli değil takımın bir parçası olduklarını ve karar verme aşamasına katkıda bulunabileceklerini bilmek isterler.

Tipik Yengeç meslekleri aşağıdakiler gibidir:
Yorumcu, Aktör, Şarkıcı, Müzisyen, Ressam, Yazar, Tasanmcı, Yapımcı, Yönetmen, Kamera operatörü, Fotoğrafçı, Öğretmen, Psikolog, Sosyal yardım uzmanı, Danışman, Konuşmacı, Politikacı, Avukat, Şirket yöneticisi, İş sahibi, Girişimci, Yatırım borsacısı, Lider, Astronot, Fizikçi.

Sağlık
Görme bozukluklarına Yengeçlerda sık rastlanır. Yengeç burcu geleceği çoğu insandan daha iyi görebildikleri için, birçok insan onları yanlış anlamış, Yengeçlerın kendileri için bir tehdit oluşturduğunu hissetmişlerdir. Bu insanlarca kabul görmek için Yengeçlerda çoğu zaman görüş kabiliyetlerini kısıtlar ve gözlük takmaya başlarlar. Görüş kabiliyetlerini geliştirmek için, Yengeç burcu diğerlerini üzmek pahasına da olsa, kendilerine “görme” özgürlüğü tanımalıdırlar.

Yengeç burcu genelde fazla kilo alırlar çünkü korunma ihtiyacı hissederler, tatminsizdirler; vücutlarındaki dinamik kuvveti bastırırlar bu da bedensel olarak genişlemelerine neden olur; ya da başkaları tarafından görülmek için daha iri olmaya ihtiyaç duyarlar. Çoğu Yengeç gerçekte kim olduklarını kimsenin anlamadığını düşünür. Güçten düşmüş Yengeçlerın, dağınık eğilimleri nedeniyle çok çeşitli ve tahmin edilemez sağlık sorunlarıyla karşılaşmaları mümkündür. Sağlıklarını korumak için Yengeç burcu çok fazla projeyle meşgul olarak enerjilerini dağıtmamalı, dikkatlerini birkaç projeye odaklamalıdırlar. Meditasyonun rahatlatıcı bir etkisi vardır ve Yengeçlerın dikkatlerini toplamalarına yardım eder, bu da onların sağlıklı kalmasına imkân verir.