Eylül Ayında Doğanların Burcu Ve Özellikleri

28 EYLÜL

Burcu: Terazi Uğurlu sayısı: 1 Uğurlu taşı: Opal Olumlu özellikleri: Çekici, neşeli, hareketli.

Olumsuz özellikleri: Çevresindekileri kullanmayı seven, egoist.

İdealist ve romantik bir kişiliğiniz var. Kendinizi ifade etmeye olan tutkunluğunuz kimi zaman ilginin odağı olmak isteğine dönüşüyor. Sosyal çevrelerde oldukça başarılısınız. Sanatkar olmaya veya profesyonel bir kariyerde sivrilmeye yetecek kadar enerjik ve önsezilere sahipsiniz. İş dünyası ve ticaret için pek elverişli bir yapınız olduğu söylenemez. Öte yandan çok iyi bir dost olarak insanlar tarafından seviliyorsunuz.

29 EYLÜL

Burcu: Terazi Uğurlu sayısı: 2 Uğurlu taşı: Opal Olumlu özellikleri: Cesur, reformcu.

Olumsuz özellikleri: Kendisine zarar veren, disiplinsiz, isyankar.

Zengin bir hayalgücüne sahip olduğunuz için kimi zaman herkesin kolaylıkla uyduğu kurallara uymaktan hoşlanmıyorsunuz. Kendi menfaatleriniz için, gerektiği zaman atılgan davranmayı başarabiliyorsunuz. Yemek ve içmeye karşı aşırı bir meyilinizin olduğu söylenebilir. Gereksiz olarak nitelendirilebilecek çıkışlarınız sizi bazen önder konumuna getiriyor. Politik ve entellektüel yönlerinizi geliştirirseniz müreffeh bir yaşantı sürebilirsiniz.

30 EYLÜL

Burcu: Terazi Uğurlu sayısı: 3 Uğurlu taşı: Opal Olumlu özellikleri: Doğruluk aşığı, açık yürekli, mücadeleci.

Olumsuz özellikleri: Eleştirmeyi seven, hodbin.

Becerikli, yetenekli ve yapıcı bir zekanız var. Bu cesaretinizle birleştiği zaman çok önemli konularda isabetli kararlar alabiliyorsunuz, işinizde ve bulunduğunuz diğer sosyal çevrelerde bu yüzden doğal lider konumuna geliyorsunuz. Arkadaşlarınız ve ilişkileriniz sizin için çok önemli. Gerek siz, gerekse başkalarının anlaşmalara uymasına çok önem veriyorsunuz. Bu konuda bazen tutumunuz aşırı kaçabiliyor.

Benzer Yazılar

Leave a Reply