Ekim Başı Doğanların Burcu Ve Özellikleri

7 EKİM

Burcu: Terazi Uğurlu sayısı: 8 Uğurlu taşı: Opal Olumlu özellikleri: Karizmatik, sadık, sağlam kişilikli.

Olumsuz özellikleri: Unutkan, dar görüşlü.

Hırslı ve girişken ruhlu mükemmel bir denge sahibisiniz. Aklınıza koyduğunuzu her ne olursa olsun gerçekleştirmek istiyorsunuz. Kami zaman çocuksu gözükmekle birlikte egoist tavırlarınızla çevrenizdekileri incittiğiniz de oluyor. Buna karşılık politik yeteneklerinizi geliştirerek insanlardan yeri gelince özür dilemeyi öğrenmelisiniz. İş konusunda gösterdiğiniz titizlik saygın bir kişi olarak değerlendirilmenizi sağlıyor.

8 EKİM

Burcu: Terazi Uğurlu sayısı: 9 Uğurlu taşı: Opal Olumlu özellikleri: Vizyonu olan, kültürlü, anlaşılması kolay.

Olumsuz özellikleri: Sabırsız, egoist.

Sizdeki gizli kabiliyetler, geniş endüstri alanlarında geliştirilebilecek bir kariyer için biçilmiş kaftan. Çevrenizdeki insanlarla sürdürdüğünüz diyalog içersinde kimi zaman kendinizi gerektiğinden çok daha fazla ön plana çıkarıyorsunuz. Bu da sizin en yakın dostlarınız tarafından bile kınanmanıza sebep olabiliyor. İçinizdeki yeteneği tam olarak kullanabilmeniz için kendinizi disipline etmeye ve uzun vadeli planlar yapmaya ihtiyacınız var.

9 EKİM

Burcu: Terazi Uğurlu sayısı: 1 Uğurlu taşı: Opal Olumlu özellikleri: İdealist, romantik, yeni fikirler üretebilen. Olumsuz özellikleri: Negatif, sinsi.

Oldukça cesaretli bir kişisiniz. Fakat çevrenizdekileri eleştirmeye olan eğiliminizden dolayı çok fazla sevildiğiniz söylenemez. Genel olarak peşine düştüğü her şeyi ele geçirmeyi seven birisisiniz. Çalışanlar ve hizmetkarlar vasıtasıyla gelebilecek bir takım sorunlara karşı tedbirli olmalısınız. İyi bir neden veya fayda olmadan radikal değişiklikler yapmaktan kaçınmakla iyi edersiniz. Enerjinizi odakladığınız projelerde her zaman özgün ve harikaya yakm fikirlerinizle başarılı bir kişisiniz.

Benzer Yazılar

Leave a Reply