Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


25-26-27 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

25 AĞUSTOS

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 7 Uğurlu taşı: Safir Olumlu özellikleri: İlham alabilen, sonuca ulaşan, neşeli

Olumsuz özellikleri: Sakar, saçmalayan

Bulunduğunuz ortamın yıldızı olmak konusunda inkar edilemez bir potansiyele sahipsiniz. Ancak bunun yerine daha küçük bir rol üstleniyorsunuz. Yüksek standartlı bir hayat yaşayabilmek için elinizde bulunanları geliştirmeye çalışıyorsunuz. Grup çalışmalarında sizin kadar herkesin istediğini elde etmesini arzuluyorsunuz. Aşk hayatınızda kolay iletişim kurabiliyorsunuz. Siz mutlu olmak için doğmuşsunuz. Ve çoğunlukla da bunu başarıyorsunuz.

26 AĞUSTOS

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 6 Uğurlu taşı: Safir Olumlu özellikleri: Dışa dönü’K yaşama sevinci olan

Olumsuz özellikleri: Kibirli, emin olamayan

Parlak bir imaj ve sosyal İliç., lerde başarı, hayatta başarılı bir ye edinmenizi sağlıyor. Ancak iç dünyanızda diğerleri kadar atak ve zeki olmadığınızı düşünmektesiniz. Olası duygusal riskler yüzünden aşka karşı isteksiz davranıyorsunuz. Ancak doğru kişi sizin kırılgan yapımzı anlayacak ve yanlış anlaşılmalara meydan vermeyecek biçimde davranacaktır.

27 AĞUSTOS

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 8 Uğurlu taşı: Safir Olumlu özellikleri: Verici, cömert Olumsuz özellikleri: Hükmeden, insanları kullanan

Diğerleri mutluyken siz de mutlusunuz. Bazen onların hayatlarına güzellikler katarak bazen bir gülümsemeyle bunu başarıyorsunuz. Ancak bazen de sizin yapmanız gereken işlerini başkalarına yükleyip, onların sizin idealleriniz için çalışmasını istiyorsunuz. İşinizden tatmin olmadığınız zamanlarda kendinizi cömertçe arkadaşlarınıza, sevdiğinize ya da ailenize adıyorsunuz. Duygusal yaşantınızda herşeyinizle sizi kabul edebilecek birine ihtiyaç duyuyorsunuz.