22-23-24 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

22 AĞUSTOS

Burcu: Leo Uğurlu sayısı: 2 Uğurlu taşı: Yakut Olumlu özellikleri: Atılgan, ne istediğini bilen

Olumsuz özellikleri: Egoist, aşın hareketleri olan, kendini düşünen

Herkesin sizi seviyor olması, herkes tarafından ciddiye alındığınız anlamına gelmiyor. Siz zekanızla dikkat çekip, insanları etkilemeyi “” düşünüyorsunuz, ama biraz da dış görünümünüze önem vermeniz gerekiyor. Belki de biraz büyüleyici bakışlarınızı, sesinizi ve diğer özelliklerinizi ön plana çıkartmalısınız.

Aşk ilişkilerinde karşınızdakini kolayca etkileyebiliyorsunuz. Ancak yaratıcı enerjinizi daha başarılı olmak için de kullanmalısınız.

23 AĞUSTOS

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 4 Uğurlu taşı: Safir Olumlu özellikleri: Dikkatli, yeniliğe açık

Olumsuz özellikleri: Mükemmeliyetçi, korkak, arka planda kalmak

Sizi tek kelimeyle anlatmak gere-kirse, “bağımlı” demek kafi olacaktır. İlgilendiğiniz konu ne olursa olsun belirlenmiş yöntemlerde hiçbir değişiklik yapmadan uyguluyorsunuz. Bunu kek pişirmek, köpeğinizi gezdirmek gibi basit işler sırasında bile değiştirmiyorsunuz. Oysa yönünüzü kendiniz tespit etmek için bütün yeteneklere sahipsiniz. Sahip olduklarınız, bakış açınızı genişletmek ya da belirli konular üzerine yoğunlaşmanıza yetecektir.

24 AĞUSTOS

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 5 Uğurlu taşı: Safir Olumlu özellikleri: Keskin zeka, ihtiyatlı, uyanık

Olumsuz özellikleri: Şüpheci, sürekli kendini savunan

Sürekli sorgulayan bir zekanız var. Bu sizi iş ve özel hayatınızda bazen zor durumda bırakıyor. Arkadaşlarınız sizin tavsiyelerinize saygı duyuyorlar. Aşk hayatınızda bazen kar-şmızdakiyle iletişim kurmakta zorlanıyorsunuz. Sürekli kendini ispatlama çabası içinde olmanız garip karşılanıyor. Karşınıza çıkacak doğru insan sizin sert ve savunmacı tavrınızı anlayışla karşılayıp, yarattığınız duvarları yıkabilecek biri olacak.

Benzer Yazılar

Leave a Reply