Ekim Ayında Doğanların Burcu Ve Özellikleri

13 EKİM

Burcu: Terazi Uğurlu sayısı: 5 Uğurlu taşı: Opal

Olumlu özellikleri: Sorumluluk sahibi, mütevazi, amacına sadık.

Olumsuz özellikleri: Tembel, uyuşuk.

Mükemmel dengeli bir zihin, büyük bir azim ve kararlılığa sahip bir mizaç ile bezenmiş kibar ve müşfik birisiniz. Çekici bir kişiliğiniz var. Fakat bazen dik kafalı ve sinirli davranışlarınızla çevrenizdekileri incitiyorsunuz. Güzel sanatlardan müziğe karşı yeteneklisiniz. Kimi zaman kendinizi aşırı derecede yorgun hissediyor ve azminizin zayıfladığını görüyorsunuz. Sevilen bir kişi olarak yalnızlığa çözüm aramalısınız.

14 EKİM

Burcu: Terazi Uğurlu sayısı: 6 Uğurlu taşı: Opal Olumlu özellikleri: Duygulu, ağır başlı, sakin.

Olumsuz özellikleri: Heyecansız, pasif, yavan.

Atılgan, uyanık ve cömert bir mizacın yanı sıra aynı zamanda üşengeçliğiniz çevrenizdekileri bile çoğu zaman şaşkınlığa sürüklüyor. Kendinize olan düşkünlüğünüz ve aşın romantizminiz sizi zararlı yönde etkiliyor. Yolculukları seviyorsunuz. Talihinizi sezgileriniz şekillendiriyor. Ağır başlı ve sakin oluşunzdan dolayı çevrenizdeki insanlar tarafından saygı görüyorsunuz. Sizin için arkadaşlık en önemli şeylerden biri.

15 EKİM

Burcu: Terazi Uğurlu sayısı: 7 Uğurlu taşı: Opal Olumlu özellikleri: Bonkör, pratik zekalı, sabırlı.

Olumsuz özellikleri: Kendi kendisiyle çelişen, ağır kanlı.

Çalışkan, hırslı, keskin bir kavrayışa sahipsiniz. Aynı zamanda da biraz çıkarcı sayılırsınız. İşlerinizde başan elde edebilmek için bazen hileli yollar denemek sizin için hiç de olağanüstü değil. Aşın duygusal bir kişi olduğunuz için, duygusal dalgalanmalardan kimi zaman çok fazla etkileniyorsunuz. Bu da çevrenizdeki insanlan üzmenize sebep oluyor. Çevrenizle kendi iç dengeniz arasında uyum kurmayı başarmalısınız.

Benzer Yazılar

Leave a Reply