Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Yay Burcu Gelecek Yılı İçin Öneriler

indir (1)GENEL BEKLENTİLER

Hedeflerine karar vererek ve zamanını iyi kullanarak, Yay Burcu yaşamının pek çok alanında tatmin edici sonuçlar beklentisinde olabilir. Yapıcı ve keyifli bir yıl.

MESLEKİ BEKLENTİLER
İlerlemeyi istediği yolu biraz düşünerek ve uygun fırsatları etkin bir biçimde izleyerek, Yay Burcu mükemmel ilerleme yapabilir. Yıl, becerilerini geliştirmesine ve potansiyelini göstermesine izin verecek ve sonuçta başkalarını büyük ölçüde etkileyecektir. İlerlemesi önemli bir uzun vadeli değere sahip olabilir.

PARASAL DURUMLAR
Yay Burcu, gelirinde bir artış yaşayacaksa da, karşılanacak aile ve barınma giderleriyle, bunun pahalı bir yıl olduğu görülebilir. Yay Burcu’nin gerçekten de parasal durumunu yakından izlemesi gereklidir.

BAŞKALARIYLA İLİŞKİLER
Yay Burcu’nin yıl boyunca zamanını meşgul edecek pek çok şeyi olacaktır, ama yükümlülüklerinin aile ya da sosyal yaşamına çok fazla yayılmadığından emin olması gereklidir. Tersi durumda, kendisine yakın olanlarla iyi ilişkileri zarar görebilir. 2015 yılında etkinliklerini dengelemesi ve başkalarına zaman ve ilgi ayırması önemlidir. Böyle yaparak, kişisel yaşamı kendisine pek çok mutlu ve ödüllendirici olay sağlayabilir.