Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Uygulamalı Tarot Falı Meditasyonu

Meditation yapanlar yaşamlarında gündelik Tm uygulamasına yordukları geniş ölçüde olumlu psikolojik değişiklikleri belirtmişlerdir. En çok belirtile ndeğişiklik, iç denge ve genel sakinliğin gelişmesiyle birlikte okulda başarı oranının yükselmesidir. Al Rubottom, Yale Üniversitesi’nin yıllığında bir yıldır Tarot Falı Meditasyonu yapan bir jeoloji profesörünün bildirisine değinmektedir.

“Meditation’a başladıktan sonra yaşamımın niteliğinde çok geniş ölçüde değişiklikler oldu. Düşüncemin açıldığını, gelişme isteğimin arttığım öğrencilerime ve ilişki kurduğun herkes kendimi daha çok ve istekle verebildiğimi hissediyorum.

Çalıştığım yerdeki gergin durumlarda genellikle daha sakin olduğumu sanıyorum, birlikte çalıştığım arkadaşlarım dahi nasıl bu kadar sakin kalabildiğimi anlamadıklarım söylüyorlar. Tüm bunları meditation’a borçluyum. Tarot Falı Meditasyonu’ye başlamadan önce kendimi tam anlamıyle çökmüş hissediyordum Ormanlara kaçıp gözden uzaklaşmak istiyordum.

Terry Schultz, adlı bir kadın yazar, “Bugünkü Sağlık” konusunda bir makale yazmak için Tarot Falı Meditasyonu’ye başladı. Üç ay sonra, yaşamındaki büyük gelişmeyi belirterek, sonunda Tarot Falı Meditasyonu’den kuşkulu kocasını da Tarot Falı Meditasyonu’ye başlattı:

‘Yaşamında yavaş yavaş ortaya çıkan değişiklikleri izlemek için ilk kez kendimi zorladım. Yıllarca süren bir gecikmeden sonra, son birkaç hafta içinde serbest gazeteci olarak gazetelere makale yazmak üzere sözleşme yapmıştım. liseden ayrıldığımdan beri ilk kez dikiş dikmekle ilgileniyordum. Önümde dikecek çok şey vardı. Son iki aydır evimde daha çok arkadaşımı ağırlamış ve bütün yıl yaptığımdan daha çok yemek çeşidi sunmuştum. Akşam yemeklerinde eskisinin yansı kadar az içki içiyordum. Birkaç haftadır her gün saat beş sularında üzerimde duyduğum yorgunluk ve ateş yükselmesi gitmişti.”

Yazar, başka iş adanılan ve çeşitli meslekten kişilerde de buna benzer değişiklikler buldu. Bunlardan biri her gün işine gidip geldiği trende meditation yapan, Katolik dinine bağlı, Şikago’lu orta yaşla bir iş adamıydı.
“Sanki zihnimde bir kaldıraç var gibi eskisine kıyasla dört kat daha güçlü rahat ve dinlenmiş çok daha fazla okuyorum. Zihnim bir sünger gibi olmuştu. Tren istasyonlarında itişen insanlar, çocuklarını azarlayan anne babalar görüyor ve onlar gibi olmak gerektiğini düşünüyordum. Şimdi her yere yetişmek için, sonsuz bir telâş içinde olanlan gördükçe içimden acıma geliyor.

Dinim benim için daha çok anlam taşıyor. Bendeki değişiklikler, görüştüğüm kişileri de değiştiriyor. Birdenbire olmak istediğim fakat nasıl olunacağını bilmediğim adam olmaya başladım.”

Dr. Kanellakos’un arkadaşlarından biri, Tarot Falı Meditasyonu’ye başladıktan sonra yaşamında olan çok yönlü değişiklikler hakkında kendiliğinden bir rapor verdi:

“Meditation’a başladıktan sonra, daha az saldırgan oldum. Daha sakinleştim ve hatırladığımdan daha çok gülümseme alıp vermeye başladım. Sevme yeteneğim arttı ve ailemin öbür üyeleriyle olan ilişkim çok düzeldi. İşimdeki verimim de arttı. (Eskisinden daha çok masa başında çalışıyorum) işimden daha az yoruluyorum.

Kendim ve sezgilerim hakkındaki bilgim gelişti. Kendimi daha çok beğeniyor ve değer veriyorum kendime güvenim de arttı. Her gece daha az uyuyor gene de sabahlan dipdiri kalkıyorum. Düşlerimin niteliği değişti. (Sık sık gördüğüm sıkıntılı bir düş kesildi. Düşlerimin çoğu eskisi gibi kanşık bir rahatsızlık verici değil.
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA