Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot falı ve kahve falında padişah

Tarot falı ve kahve falında paçavra Tarot falı ve kahve falı bakarken paçavra görmek, yoksulluğa düşeceğinize, para sıkıntısı çekeceğinize yorumlanır. Paçavra ticareti yoptiğinizi görmek, bunun tam tersine zengin olacağınıza işarettir.

Tarot falı ve kahve falında paça Tarot falı ve kahve falı bakarken paça kemiği görmek veya paça yemeği yemek, geçim ve iaşenin artacağını gösterir.

Tarot falı ve kahve falında padişah, Tarot falı ve kahve falı bakarken herhangi bir memleketin padişahını görmek veya masallardaki peri padişahını görmek, bekarsanız mutlu bir yuva kuracağınıza, evli iseniz son derece geçimli bir yaşantınız olacağına, padişahla konuştuğunuzu görmek, çocuğunuzun olacağına, çocuğunuz varsa onları evlendirip yuva sahibi yapacağınıza işarettir.

Tarot falı ve kahve falında pala, Tarot falı ve kahve falı bakarken pala görmek, şan. şeref, ün ve itibar anlamına gelir.

Tarot falı ve kahve falında palabiyik, Tarot falı ve kahve falı bakarken palabıyık bir erkek görmek, abartmalı bir aşk hayatına başlamak üzere olduğunuza işarettir.

Tarot falı ve kahve falında palamut, Tarot falı ve kahve falı bakarken bir çam ağacından palamut topladığınızı görmek, şüpheli bir işte çalışacağınıza ve bu işte başarıya da ulaşmanız mümkün olduğuna, fakat sizin daha namuslu bir işte çalışarak para kazanmanızın daha da lehinize olacağına işarettir. Palamut balığı görmek ise beklenmedik bir aşk macerasına atılıp evleneceğinize işaret eder.

logo