Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında yılan

Kahve falında yılan balığı, yılan balığı görmek, kıskançlık belirtisi olarak kabul edilir.

Kahve falında yılan, yılan görmek, çok kurnaz bir düşmanınızla karşılaşacağınızı gösterir. Yılanın üzerinize saldırdığını görmek, düşmanınızın sizi gafil avlayacağına işarettir.

Kahve falında yeşillik, gözünüzün alabildiğine bir yeşillik içinde bulunduğunuzu görmek, bir gençle kuracağınız bir dostluk sonunda bu dostluk veya arkadaşlığınızın bir aşka dönüşerek onunla acele evleneceğinize, yeşil bir elbise giydiğinizi görmek, şeref ve ululuğa ulaşacağınıza işarettir.

Kahve falında yetim yetim bir kimse ile tanıştığınızı görmek, farkında olmayarak çevrenizde bulunan kimselere gereğinden fazla iyi davranacağınıza işarettir.

Kahve falında yikanmak, yıkandığınızı görmek, tasa ve sıkıntılarınızdan kurtulmaya, kulaklarınızı yıkadığınızı görmek, iyi ve müjdeli haberler alacağınıza, başınızı yıkamak, düşmanınıza karşı üstünlüğünüze işarettir.

Kahve falında yikmak bir yeri yıktığını görmek, hastalanacağınıza, enkazı altında kaldığınızı görmek ise ölümünüze yorumlanır. Bir eski evin yıkıldığını görmek, sıkıntı ve tasaya, evin tavanının yıkıldığını görmek ev sahibinin ölümüne işaret sayılır.

logo