Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında yol

Kahve falında yok olmak, yok olduğunuzu görmek, her türlü fayda ve çıkardan uzak kalacağınıza ve hastalanacağınıza, ürünlerinizin bereketsiz olacağına yorumlanır.

Kahve falında yokuş, bir ihtiyacınız için sarp bir yokuşa tırmanmak zorunda kaldığınızı görmeniz, bu zorluk nisbetinde hayattan faydalanacağınıza, işlerinizin de o derece yoluna gireceğine işaret sayılır.

Kahve falında yol, uzanıp giden bir yol görmek, bu yolda yürümek, işlerinizdeki kriz veya sıkıntılı devrenin yaklaştığına, buna göre kendinizi kontrol ederek tedbirli olmanıza, dağlar arasındaki geniş bir yol ise her türlü şiddet ve sıkıntıdan kurtulacağınıza, uzun bir yolculuğa çıkacağınıza işaret sayılır. YOLDAN SAPMAK, bir kimsenin sizi doğru yolunuzdan saptırmak istediğini görmeniz, iş hayatınızda sizi doğru olmayan bir ticaretin içine atmaya çalışan kimselerin bulun-duğuna ve dikkatli olursanız bu kimselerin tuzağına düşmeyeceğine işaret sayılır.

Kahve falında yonca yonca görmek, çok hayırlı bir servete, yoncayı yolmak ise hayal kırıklığına işarettir. Genç bir kimsenin yonca tarlasında yürürken görünmesi, seçtiği yeni hayat yolunda başarıya ulaşmak için iyi bir hareket yaptığına, işlerinde beklenmedik bir gelişme olacağına, bu rüya kadınlar için, çok görgüsüz bir kimse ile tanışarak evleneceklerine veya o kimseyle dostluk kuracaklarına işaret sayılır.

Kahve falında yorgan, bir yorgana sımsıkı sarılarak yattığını görmesi, eşine ve rahata kavuşacağına işarettir.

Kahve falında yosun. yosun görmek, boş vakit geçirdiğine, geleceğini garanti altına alarak esaslı bir iş bulması lazım geldiğine işarettir. Genç bir kız için ona hoş bir gelecek, kadınlar için çoktan kendisini kaybettiği bir arkadaşına kavuşacağına işarettir.

logo