Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında yıldız

Kahve falında yıldız, gökyüzündeki yıldızları görmek, o yerin halkınısimgeler. Kendi evinden gökteki en parlak yıldızı görüp seçmek, bir çok tanınmış ve seçkin kimsenin kendi evinde toplanacaklarına işarettir. Bir çok yıldızın evine doğru aktıklarını görmek, çocuklarının çokluğuna, bilim ve sanat sahasında parlayacaklarına yorumlanır. Gecenin çok karanlık olduğunu ancak kendisinin gördüğü bir yıldız sayesinde biraz aydınlık görmesi, evine o yıldız kadar güzel bir kızın gelin geleceğine işaret sayılır. Yazın gökyüzünde görülen yıldızlar, iyilik, geçim ve hayır olarak yorumlanır.

Kahve falında yirtmak, sinirlenerek bir kumaşı veya kendi elbisesini yırttığını görmek, mevkiinin yükselmesine, tasa ve kaygıya kapılacağına işarettir.

Kahve falında yilbaşi, yılbaşı ile ilgili bütün rüyalar, nişanlanmaya, evlenmeye ve aşka işarettir.

Kahve falında yildirim bir yıldırımın eve düştüğünü görmek, evde bulunan kimselerin acılı olduklarına, hastalığa ve yalan haberlere işarettir. Yıldırım düştüğü yerde bir şeyi yakarsa, ödenmesi çok güç bir borca işaret sayılır.

Kahve falında yiyecek, yiyecek veya yiyecekle ilgili şeyler görmek, boğazınıza fazlaca düşkün olduğunuza bu yüzden bir mide hastalığına tutulacağınıza işarettir.

Kahve falında yoğurt, yoğurt yemek, çok para, kazanç ve uzun ömür ile yorumlanır.

logo