Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve Falı

Cevap almak istediğiniz sorularınızı alttaki yorum alanından yazıp sonra falınıza bakın, ne kadar detaylı yazarsanız o kadar net yorumlar alırsınız "Burcunuz, yaşınız, medeni, durumunuz gibi."

 

 

Kahve falı sayfamıza hoşgeldiniz

Lütfen damak tadınıza uygun olan Türk kahvelerimizden birisinin üzerine tıklayın…


Niyetinizi Alttaki Yorum Alanından Yazıp Falınıza Bakın

sade orta sekerliSembolleri içinizdeki sese kulak vererek yorumlayacak ve farklı bir dünyaya kapı açacaksınız…
Her sembolün fincandaki anlamını bu bölümde bulacaksınız. Ancak bu yazıda benim kişisel gözlem ve deneyimlerim de olacak. Derin ve ciddi bir okuma için tam bilgileri kullanmak zorundasınız. Belki bir arkadaşınız işi bırakmayı düşünüyor ya da bir akrabanız yeni anlaşmalar peşinde… Onlara yardım edebilmek istiyorsanız ciddi okumalar yapmalısınız. Sembollere konsantre olmalı ve olası anlamları detaylı şekilde çıkarmalısınız.

Şekillerin anlamları hakkında bir şeyi daha belirtmeliyim: Öğrendiğim tüm sembolleri ve anlamları burada listeledim. Ancak biliyorum ki fal bakarken karşınıza çıkabilecek sayısız farklı semboller de olacak. Böyle durumlarda ben edindidiğim tecrübeler ışığında bunları kendim içimden nasıl geliyorsa öyle yorumlarım. Muhtemelen siz de aynı şeyi yapacaksınız ki doğru olan da budur… İçinizdeki sese kulak vermelisiniz.

Aklınıza ilk gelen çağrışım ve sezgilere kulak verin…
Birinin fincanında ya da tabağında listede olmayan bir şekil görürseniz sadece zihninizi açmanız ve o anda aklınıza ilk gelen yorumu yapmanızı önerim. Mantık yürütmeye çalışmayın. Yapılan istatistikler göstermiştir ki, genellikle aklınıza gelen ilk çağrışım doğrudur. Zamanla tamamıyla size ait bir alfabeyi bizzat siz kendiniz oluşturacak ve böylelikle doğru okumalar yapma oranınızı artırabileceksiniz. İlerde kullanmak üzere o sembolü ve anlamı not edebilirsiniz.

Unutmadan; telve fincanın dibinde toplanmış ve bu birikimin üzerinde hava kabarcıkları oluşmuşsa birilerinin negatif enerjisinden, yani nazarından söz edebiliriz.

Arşivimde özenle sakladığım aşağıdaki resim, beni çok etkileyen bir falla ilgilidir. Falına baktığım kişiye dışarıdan öylesine yoğun negatif enerjiler gelerek birikmişti ki, fala baktıktan sonra bu negatif enerjiler, beni de uzun bir süre rahatsız etmişti. Adeta bir şeytanı andıran gözlerin çevresinde burun ve kulaklar bile belirmişti. Böyle bir durumla karşılaştığınızda falı yarıda keserek, derhal ılık bir banyo almanızı öneririm.

(50) Yorum Ekli

 1. merve18 Ağustos 2014 Cevapla
  geleceğim kendim ve ailem için
 2. kumsal05 Kasım 2013 Cevapla
  ibrahim bana dönsün.
 3. seda ateş02 Kasım 2013 Cevapla
  evlilik durumum ve geleceğim
 4. ferry31 Ekim 2013 Cevapla
  aşk iş gelecek
 5. onur26 Ekim 2013 Cevapla
  mutluluk
 6. nezahat24 Ekim 2013 Cevapla
  eşim bu mahkemede bırakılacalmı
 7. özlem21 Ekim 2013 Cevapla
  yeni işde başarı olacakmı
 8. Sinem14 Ekim 2013 Cevapla
  Saglik
 9. Villy14 Ekim 2013 Cevapla
  İş,aşk,gelecek
 10. murat03 Ekim 2013 Cevapla
  evliliğim durumu iim ve borçlarım

17 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)