Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında pala

Tarot falı ve kahve falında pala, Tarot falı ve kahve falı bakarken palan görmek, itibarlı bir kimse olacağınıza, fakat önemli bir miktar para kaybedeceğinize işarettir.

Tarot falı ve kahve falında palaska Tarot falı ve kahve falı bakarken palaska görmek, son günlerde içine düşmüş bulunduğunuz sıkıntılardan yavaş yavaş kurtulmaya başlayacağınızı müjdeler.

Tarot falı ve kahve falında palaz, Tarot falı ve kahve falı bakarken bir kaz palazı görmek, vaktinizi gevezelikle geçirdiğinize, hayatınızı daha düzgün bir hale sokmak için çalışmanız gerektiğine işarettir.

Tarot falı ve kahve falında palmiye, Tarot falı ve kahve falı bakarken palmiye saksısı görmek, çok faydalı bir deniz yolculuğuna çıkacağınıza ve çok karlı döneceğinize işarettir.

Tarot falı ve kahve falında palto, Tarot falı ve kahve falı bakarken palto giydiğinizi görmek, iyi bir mevki sahibi olacağınıza, paltonuzu çıkarıp askıya astığınızı görmek, size teklif edilen iyi bir işi şimdilik kabul etmek istemediğinize, paltonuzu vestiyerden alarak giydiğinizi görmek, bu işi memnuniyetle kabul ettiğinize işarettir.

Tarot falı ve kahve falında paluze, Tarot falı ve kahve falı bakarken paluze denen tatlıyı görmek veya yemek, elinize bol miktarda mal veya para geçeceğine işaret eder.

logo