Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Falı Meditasyonu Öğrenme

Tarot Falı Meditasyonu öğrenmek isteyenler için gerekli üç şey vardır. Birincisi, bir iki saat süren ilk hazırlık konferanslarını izlemek, kişisel öğrenim için bir saat ve kişisel öğrenimi izleyen üç gün ve akşam üzeri üç buçuk saatlik görüşme ve başlamadan iki hafta sonra bir saatlik denetim görüşmesi için yeterli zamanı olmak. İkincisi, temel kurs ve bunu izleyen ileri öğretim için bir ücret on yaşın altındaki çocuklar için iki haftalık gelir, ortaokul öğrencileri için 35 dolar, liseliler için 55 dolar, kolejliler için 65 dolar, yetişkinler için 125 dolardır.

Üçüncü olarak gereken kişisel öğretimden en az, en az on beş gün öncesinden reçetesiz tüm uyuşturucu maddeleri bırakmaktır. Bu süre içinde reçetesiz ya da yasadışı maddeleri kullanarak merkez sinir sisteminin fonksiyonlarını değiştirenlerin Tarot Falı Meditasyonu tekniğinin kendiliğinden olan fizyolojik yararlarını önledikleri kesin bulgusundan bu üçüncü gerekliliğe varılmıştır. Bir kimse bir kez başlayacağından en iyi başlangıç için kuruluş, bir imkan varsa 15 günlük uyuşturucu maddesiz süreyi öngörmektedir.

Kişisel öğretim, eğitilmiş bir öğretmenle özel olarak yapılır. Kişisel eğitim yoluyla öğretmen, öğrencinin uygulamayı doğru renmesini sağlar. Herkesten ilk öğretim gününe birkaç taze çiçek ve meyveyle temiz beyaz bir mendil getirmesi istenir.

Bunlar öğretmen tarafından tekniği öğretmen için gereken geleneksel bir törende kullanılırlar. Bu tören dinsel bir tören değil, yalnızca yıllarca öğretmenden öğretmene aktarılan bir bilginin onu öğrenmek üzere olan öğrenci için garantilenmesidir. Bu kısa tören aynı zamanda öğretmene Tarot Falı Meditasyonu’nin geleneğine şükranlarını açıklamasını sağlar. Öğrenciden buna katılması değil, yalnız tanık olması istenir.

Bu kısa başlangıçtan sonra, öğrenci meditation yapmasını öğrenir.

Daha sonraları yalnız başına meditation yapar ve izlenimlerini öğretmenine anlatır. Meditation yapma yeteneği bir inanışa, iman, anlayış ya da beceriye değil daha çok insanın bir iç yeteneğine bağlı olduğundan, her yeni başlayan ilk kez başarılı bir biçimde meditation yapabilir. Yeni Tarot Falı Meditasyonu öğrencisi evine döner, o gece, ertesi sabah ve akşamüstü öğrendiğini uygular ve ilk üç günlük görüşmelere katılır.

İlk görüşmede öğretmenler ilk yalnız meditationlar hakkında soru sorarlar ve çeşitli durumlarda nasıl meditation yapılacağı hakkında öğütlerde bulunurlar. Öğrenci eve döner ve iki meditation daha yaptıktan sonra ikinci görüşmeye gelir: Bu toplantıda öğreticiler meditation sırasında olması mümkün bütün izlenimleri anlayabilmesi için ayrıntılı bilgi verirler.

Ertesi akşamüstü, üçüncü görüşmede uygulamada kolaylık olacak yardımlar gözden geçirilir, izlenimlerin ışığında değerlendirmeler yapılır. Gelecekteki ihtimaller olasılıklar gözden geçirilir ve istek üzerine ileri programlar tanıtılır.

Her ne kadar Tarot Falı Meditasyonu tek başına uygulanırsa da, gerekli üç görüşmeden sonra her yeni öğrenci bölgesel merkezlerdeki toplantılara çağrılarak doğru uygulamanın sürekliliği sağlanır ve düzenli meditation aracılığıyla insanın gelişmesi hakkında bilgi verilir.

Bu çalışmalar arasında “denetim” de vardır. Denetim Tarot Falı Meditasyonu öğretmenleri ve ehliyetli denetimciler tarafından Tarot Falı Meditasyonu’nin doğru uygulanmasını sağlamak ve ortaya çıkabilecek güçlükleri gidermek için sistemli bir usuldür. Denetim gündelik pratiğe düzenli bir ek olarak öğütlenir. Öğretmenler ilk birkaç ayda iki haftalık dönemler için öğrencilere denetim günleri verir ve daha sonra ayda bir denetimden geçmeleri için özendirirler. Denetim gerek görüldüğünde, tüm merkezlerde gün alınarak ücretsiz yapılır.

Meditasyon Öğrenme

(3) Yorum Ekli

 1. harun balık02 Eylül 2014 Cevapla
  üzerimde nazar olup olmadığını öğrenmek istiyorum
 2. harun balık02 Eylül 2014 Cevapla
  öğrenmek istiyorum
  • harun balık02 Eylül 2014 Cevapla
   üzerimde nazar olup olmadığını öğrenmek istiyorum

20 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)