Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarih öncesi çağlarda Sibirya’da yaşayan mağara adamları silah kullanır mıydı?

Bilim dünyası, beslenme zorluğu, yaşlılık, hidrojen bolluğu ve benzer ihtimaller üzerinde durduğundan; lüm ışını görüşünü kuşkuyla karşıladığından bu keşfe önem vermedi, bu keşfi destekleyebilecek resmi bildiri bile yayınlamadı. Efremov her şeye rağmen hiç kimsenin önemsemedigi görüşünde direndi: Canavarlar, dünyadışı yaratıklar tarafından, değişik bir ölüm ışınıyla öldürülmüştü.

Bu çılgınca görüşü destekleyebUecek bir örnek vardır Moskova Fosilbilim Müzesinde. Una ırma^uun bmlısında bulunan ve tarihöncesi çağlara ait olan bir “bizon” kafatası herkese gösterilmektedir. Kafatasının ön tarafından yuvarlak, çevresi zamanla kireçleşmiş bir delik ilgiyi çekmektedir.

Tarihöncesi çağlarda Sibirya’da yaşayan mağara adamları silah kullanır mıydı?

Böyle bir soruya Müze yönetmeni Prof. Constantm Rcrovv şöyle karşılık vermiştir “Bu olay tek şekilde açıklanabilir. Canavarın kafatasındaki delik, çok eskiden, dünyadışı yaratıkların birçok kez yeryüzüne inmeleriyle bağlantılıdır.”
Kafataslannda görülen delikler coğrafibir gariplik olamaz, çünkü bunlara benzeyen izlere, Sibirya’dan Çin’den çok uzak bölgelerde de rastlanılmıştır. Rodezya’da Broken Hill tepesinde bir Neanderthal (M. Ö. 100.000) insanının kafatası bulunmuştur. Kafatasının ön ve arka tarafında iki ddik vardır. Başka bir deyişle, bir merminin ya da mermiye benzer bir nesnenin giriş ve çıkış delikleri!

Fransa’da, Roquebnıne OpMartin’de bulunan Vallonet mağarasında. Dördüncü Zamana (MÖ. 1.000.000/15.000) ait, değişik bir mezarlık ya da hayvanat bahçesi keşfedilmiştir. 25 m. çapındaki bu mağarada fil, arslan, maymun gibi hayvanların yanı sıra balina fosilleri bile bulunmuştur.

Bu hayvanlan oraya kim, niçin getirdi? Vallonet’deki hayvanat bahçesiyle TiyanŞian dağlarındaki mezarlık arasında bir bağlantı kurulabilir mi? Tarihöncesi canavarları kimler avlıyordu? Amerika’da, Nevada’da Cow Canyon un bir kömür madeninde ayak izi bulunan. Uçuncü Zamana ait olduğu düşünülen ve maymunadam’a benzemeyen yaratık mı? 1.000.000 yıl önce yaşamış olan insan mı?