Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


SATÜRN 2015’DE BOĞA BURCUNU YORMAYACAK!

Parçacık Bağlantısı2015 2017 yılları içinde Aslan burcunda yol alan Satürn, Boğa burçlarını hayli zorladı. Hem Aslan Boğa karesi hem de Satürn’ün yaptığı açılar yaşananları unutulmaz kötü anılar olarak hafızalara kazıdı.
2015 Satürn Başak burcunda yani dost burçlarınızdan birinde yol alacak ve sizi üzmeden, zorlamadan şefkatli bir öğretmen edasıyla disipline etmeye çalışacak.

Ders konusu: AŞK
Bu derse kim bayılmaz! Gelin görün ki Satürn tek başma lık demektir. Bir aşkı tek başınıza yaşamanın gücünü size öğretmeye çalışıyor. Sevgiliniz uzaklara gidebilir, farklı saatlerde çalışmanız nedeniyle görüşemeyebilirsiniz. Askerlik, mecburi hizmet gibi zorunluluklar sizi ayırabilir. Geçici ayrılık süresini sabırla atlatmalısınız. Satürn’ün sizden beklediği sabır ve dayanma gücünüzü bilemeniz. Ayrılık ne kadar uzunsa kavuşmak o kadar keyifli olacak unutmayın. Ve Satürn aşk alanınızdan çıkıp giderken bir pırlanta yüzük hediye edebilir, ilişkideki toleransa ve sabır gücüne bağlı olarak pırlantanın büyüklüğü değişecek unutmayın!

Bu alan aynı zamanda eğlence sektörünü, şöhret yolunuzu ve çocuklarla ilişkilerinizi de temsil eder.
Çocuğunuz varsa, çeşitli sağlık sorunlarıyla ilgilenebilir veya bir süre ayrı yaşamak zorunda kalabilirsiniz.
Çocuğunuz yoksa bebek sahibi olmak için nafile çabalarla uğraşabilirsiniz.

Eğlence hayatını itici bulabilir, evinizde tek başınıza ge çirdiğiniz zamanları artırabilirsiniz.
Bütün bunlar olurken Satürn’ün her zaman sorusu ve talebi aynı olacak: NE KADAR İSTİYORSUN? Ne kadar sab redebilirsin bu arzun için? Buna göre alacaksınız ödülü! Tek başınıza sevgilinizi beklemekten yorulup ayrılık kararı alırsanız, bebek yapma çabalarından yorulup tedaviye son verirseniz, eğlence sektöründe şöhreti yakalamakta zorlanıp vazgeçerseniz Satürn size koca bir HİÇ bırakır. Sabredene ise ödül malum!