Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Parayı Çekme Meditasyonu

Parayı Çekme Meditasyonu
Nefsini terbiye edersen, nefissiz bir hayat istersen, nefis bir hayat yaşarsın!
Nefsine hâkim ol ki nefis bir hayat yaşayasın. Nefis insana hata yaptırır.
Bolluk ve bereket meditasyonu yapacağız. Fakat bunu yapmadan önce beden hafızamıza nelerin geldiğini bilmiyoruz. Önce bundan arınacağız. Dimdik oturacağız bir koltukta ya da sandalyede. Üç derin nefes alacağız. Tepe çakramıza odaklanacağız. Bıngıldak olan bölgemize… Orada beyaz bir ışık hayal edeceğiz.

 

 
Derin bir nefes alacağız.
Bunu aldığımızda bize ait olmayan korkuları, negatif enerjileri toplayacağız, üç derin nefeste de atacağız dışarı.
“Şimdi bütün bana ait olmayan kötü ve negatif enerjileri benliğimden, ruhumdan, bedenimden arındırarak dışarıya attım. Şimdi tepe çakramdan yeşil şifa ışığını hayal ediyorum. Bedenime ait olmayan bütün negatiflikleri, bana benzemeyen, sağlığımı etkileyen, ruhumu yoran, bana olumsuzluk düşündürten, korku veren duyguların hepsini yeşil ışığa dolayarak vücudumdan dışarı çıkaracağım. Yeşil ışık vücuduma yayılırken, bana sağlık, sıhhat verecek. Bana ait olmayanları ise dışarı atacağım..
Onu yeşil bir ışık, su olarak düşünebilirsin. Derin bir nefes al
ve yay vücuduna… Bütün vücudunu yeşil gör ve özgürleş…
İki ayak tabanının altında iki delik aç. Sana ait olmayan her şey o delikten dışarı aksın. Simsiyah enerjinin çıktığını hayal et vücudundan. Yeşili siyahlaştır.

 

 
Yanlış enerjilerin çıktığını, aktığını hayal edebiliyorsan, artık vücudunda enerji yeşile döndüyse kapat ayak tabanlarını. Yemyeşil gör kendini.
Derin bir nefes al. “Arındım, temizlendim, şükürler olsun. Arındım, temizlendim, şükürler olsun. Arındım, temizlendim, şükürler olsun…” deyin.
“Şimdi şu andan itibaren bolluğun ve bereketin Yaradan la var olduğunun farkındayım. Bolluk ve bereket benim…” de. Bunu hisset.
Şimdi mor bir ışık hayal et. O ışığa bak. Ne almak istiyorsun? Ev mi? O ışığın içine koy evini.
Nasıl bir ev? Yüz metrekare mi, üç yüz mü, bin beş yüz mü, çiftlik mi? De ki: “Bütün ailemin hayrına olacaksa bu evi alıyorum…”

 

Tarot falı bak sundu..