Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Dinginliğe ya da Yolun Dört Temel Yasası

Bundan birkaç yıl önce, içlerindeki kargaşanın yatışmasına gereksinim duyanlar ya da şuurlarım yaşamın kaçınılmaz icaplarından daha büyük bir olguya açma gereğini duyanlar için pek az çözüm yolu öneriliyordu: Bu insanlar bir psikanalistin kapısını çalabiliyorlardı…

Çok uzun, zorlu ve kimi zaman da çok pahalıya mal olan ve tedavi çerçevesi içinde sonucu ve etkisi sınırlı kalan bir yol tutabiliyorlardı. Bir kiliseye ya da bir tapmağa da girebiliyor, alışılmış dinsel bir yol izleyebiliyorlardı. Bu arada Tanrı düşüncesini benimsemeyenler o kutsal yerlerin kapısında kalıyorlardı. Sonuçta bu kişiler sırf gizemler ile eğlenmek için kendilerini parapsikolojinin az ya da çok kuşkulu uygulamasına kaptırıyorlardı.

Ama gizemlerin içine hiçbir zaman girmiyor ve dış güçlerden yardım ya da yaşamın bilmecelerine herhangi bir yamt istemiyorlardı.

Bugün öneriler ortaya çıkıyor. Belki de fazlasıyla! “Kova burcu çağı başlıyor!” İngiliz ve Amerikalılar New Age tarzmı ihraç ediyorlar ve gnostizm yandaşlan küçük ilanı ’Gnostizm: M.S. 1. yüzyılda, taraftarlarının doğrudan ve aşkın bilgi aldıklarını iddia eden felsefi sistem.

Dinginliğe ya da Yolun Dört Temel Yasası