Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Koç Burcu İş Hayatı

indirSorun Çözme
Güç sahibiyken Koçlar yaratıcı fikirler üretebilen problem çözücülerdir. Yaşamı kolaylaştırmak için tasarlanmış benzersiz çözümler üretebilirler. (Uzaktan kumanda fikri muhtemelen bir Koçnın fikriydi.)
Koçların buldukları çözümler çoğunlukla komiktir. Kaygısız iyimserlikleri zihinlerinin boş kalmasını sağlar; bu sayede sorunlar onlara bunaltıcı ya da yıkıcı gelmez.

Güçten düştükleri ya da korku içinde oldukları zaman yetenekleri konusunda endişelenir ve risk almaktan çekinirler. Sorunlarından kaçar ya da onları görmezden gelirler. Kaçmak, kendini, fiziksel olarak uzaklaşmak, uyumak, fazla yemek, içki içmek, sigara içmek, hastalanmak, çok fazla televizyon izlemek, bilgisayar oyunlarının ardına saklanmak ya da sürekli taşınmak olarak gösterebilir. Sorunlarla karşılaştıklannda en kolay yolu seçerler ki bu ya kaçıp kurtulmak ya da hiçbir şey yapmamak olur. Sürekli kaçmanın ve ertelemenin aslında duydukları korkudan ileri geldiğini anladıkları zaman korkularıyla yüzleşmeyi ve hayatlarına devam etmeyi öğrenebilirler. Güçlerini tekrar kazandıktan sonra, sakinleşir ve tekrar yaratıcı çözümler üretebilirler.

Para
Para, Koçlar için heveslendirici bir unsur değildir. Koçların mutlu olması için fazla para gerekmez, zaten onlar da para kazanmak için o kadar sıkı çalışmak istemezler. Koçlar parasal anlamda güvenilir değillerdir. Parayla kafalarına göre oynar ve sorumsuzca harcarlar. Aşırı derecede eli açıktırlar; para ellerine yakışmaz. Kazandıkları paraya ne olduğu konusunda genellikle bir fikirleri yoktur. Koçlar çoğunlukla kısa yoldan büyük paralar kazanma teknikleriyle ilgilenirler, çünkü bu çalışmaktan daha kolaydır. Koçlar çalışmanın ve para kazanmanın eğlenceli ve yaratıcı olmasını isterler. Daha fazla para kazanmak için Koçlar paranın ellerinde fiziksel olarak nasıl duracağını hayal ederler. Bu onlara parayı sevdirmenin yollarından biridir.

Başarı
Koçlar başarılarını parayla ya da maddiyatla değil, işin onlara sağladığı eğlence, özgürlük, esneklik ve kendilerini seven insan sayısıyla tanımlarlar. Genç ve sağlıklı hissetmek onlar için ayrıca önemlidir.

Meslekler
Koçlar kariyerleri boyunca eğlenmelidirler. Hayatları boyunca nadiren tekbir kariyeri takip ederler (Mantıklı Ten rengi/San Kom

binasyon Rengi değillerse); bunun yerine pek çok kariyeri birden yürütürler. Hayat Koçlar için bir şeker dükkânıdır. Çeşitlilik ve alternatife ihtiyaç duyarlar. Koçlar kendilerini genelde üç temel alana yakın hissederler: yaratıcı ve sanatsal uğraşlar, sağlık ve iyileştirme ya da fiziksel iş ve spor.

Koçların ilgisini çeken mesleklerden bazıları şunlardır:
Atlet, Sörfçü, Dekoratör, inşaat işçisi, İşçi, Cankurtaran, İtfaiyeci, Bahçıvan, Vücut geliştirmeci, Oto teknisyeni, TaKoçmcı, Barmen, Park görevlisi, Garson, Doğal kaynakları koruma taraftan, Komedyen, Sanatçı, Müzisyen (özellikle davulcu), Yazar, Aşçıbaşı, İç mimar, Şifacı, Doktor, Beslenme uzmanı, Veteriner, Fizik terapi uzmanı, Masaj terapisti, Bakım işçisi.