Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Oğlak burcu Gelecek Yılı için Öneriler

logoGENEL BEKLENTİLER

Oğlak burcu’un azimli olmasının gerekeceği bir yıl. İş ve parasal beklentiler iyiyken, başkalarıyla ilişkilerin dikkatle ele alınması gerekmektedir. Ne var ki, beceri ve ilgi alanlarını ilerletmek için iyi bir yıldır.

MESLEKİ BEKLENTİLER
İlerlemek için bazı ilginç fırsatlar ve mükemmel şanslar olacaktır. 2015 yılında Oğlak burcu ne istediğini belirlemeli ve sonra onu elde etmek için eyleme geçmelidir. Harekete geçirdiği şey iyi sonuçlanabilir ve gelecek için olumlu sonuçlara sahip olabilir. İş bakımından, Oğlak burcu, Yılan Yılı’nda çok başarılı olabilir.

PARASAL DURUMLAR
Pek çok Oğlak burcu’un gelirlerinde bir artış yaşamalarıyla, olumlu bir yıldır. Bazıları bunu bir hobi ya da beceriyle destekleyebilirler. Oğlak burcu, yıl boyunca birikimlerine eklemede bulunmakla olduğu kadar, düşündüğü her türlü büyük satın alımı düşünmek için zaman ayırmakla da iyi eder.

BAŞKALARIYLA İLİŞKİLER
2015 yılında, Oğlak burcu’un başkalarının düşünce ve duygularını akimda bulundurması kadar, onlara planlarını ve etkinliklerini danışması da çok önemlidir. Gereğinden fazla bağımsız hatta inatçı olmak, düşünce farklılıklarına ve hoş olmayan dönemlere yol açabilir. Ama, eğer Oğlak burcu bunu aklında tutarsa, kişisel yaşamı kendisine bazı doyurucu ve keyifli zamanlar sağlayabilir.