Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


OĞLAK BURCU AYLIK YORUMU 2017 KASIM

Aşk ve İlişkiler

Kasım ayı sosyal grup ve çalışmaların ön planda olacağı bir dönemi vurgulamaktadır. Sosyal alan, dernek ya da vakıf gibi organizasyonlarda bulunabilirsiniz. 25 Kasım tarihinde 5. evinizde meydana gelecek olan Dolunay, partnerinizle şimdiye kadar konuşmak istediğiniz bir konuyu açmanıza destek verecektir. Bu ay çocuklarınızla ilgili konular gündemde olacaktır.

İş, Kariyer ve Para

11 Kasım tarihinde meydana gelecek olan Yeniay, sosyal projeleriniz vasıtasıyla kazançlı bir evreye girdiğinizi göstermektedir. Gerek partnerinizin maddi kaynakları, gerek çevrenizin desteğini alacağınız bu dönemi çok iyi değerlendirmelisiniz. Beklenmedik sürpriz kazançlar yüzünüzü güldürebilir. Ayrıca iş hayatınızdan elde ettiğiniz kazancınızda artış söz konusu olabilir. Ortaklı ve ekip işleriniz adına çok elverişli bir dönemden geçmektesiniz. Adeta çevreniz sizin için çalışıyor olacak. Üstlerinizle olan diyalogunuza biraz özen göstermelisiniz.

Sağlık

Kasım ayı içinde, üreme organlarınızı koruma altına almanızda fayda var.

Kasım Ayı Olumlaması

“Çevremdeki herkes beni yüceltip her konuda bana destek veriyor.”

Kasım Ayı Esması “El Mecid”

“El Mecid” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 57 adettir. Okumak isteyenler için bir üst ebced değeri 3249 dur. Erkeklerin “El Mecid”, kadınlarınsa “Ya Mecid” şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu esmayı düzenli okumanız maddi ve manevi güçlenmenizi, çevrenizdeki kişilerden destek görerek yüceltilmenizi sağlar.