OĞLAK BURCU AYLIK YORUMU 2017 EKİM

Aşk ve İlişkiler

Ekim ayı ailevi ilişkilerinizin ve bağlarınızın kuvvetlendiği, sevdiklerinize zaman ayırdığınız, sıcak ilişkilerin bir arada olduğu renkli bir ay diyebilirim. Eviniz ve yuvanızla ilgili birtakım değişiklikler meydana gelebilir. Aile büyüklerinizle zaman geçirebilir, hatta onların sorumluluğunu yüklenmek isteyebilirsiniz. Bu ay sevdiğinizle çıkacağınız yolculuklara güvenliğiniz açısından dikkat etmenizde fayda var.

İş, Kariyer ve Para

Ekim ayı içerisinde kariyerinizle ilgili çok önemli bir evreye uyanıyor olacaksınız. Kariyer evinizde meydana gelecek olan Yeniay birçok fırsatı da kapınıza getiriyor olacak. Bu evre patronunuz ya da üstünüzün desteğini alabilirsiniz. Kendinizi çok daha rahat bir şekilde ifade edebilirsiniz. Beklediğiniz terfi bu ay gerçekleşebilir.

Sağlık

Sağlığınız ile ilgili şeker kontrolünüzü yaptırabilirsiniz. Ayrıca pankreas ve bağırsak sorunlarına karşı özenli beslenmeniz de fayda var.

Ekim Ayı Olumlaması

“Maddi ve manevi makamım yükseliyor ve sevgi, saygı içerisinde yaşıyorum.”

Nilda Ferhan Efeçınar & Şara Eylem Calp Ekim Ayı Esması El Mütealiy”

“El Mütealiy” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 551 adettir. Erkeklerin “El Mütealiy”, kadınlarınsa “Ya Mütealiy” şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu esmayı düzenli okumanız sayesinde sevgi, saygı içerisinde beraberlikler yaşanacağı gibi, iş ve kariyer hayatınızda muhteşem yükselişler gerçekleşebilecektir.

oglak-burcu-aylik-astroloji-yorumu-ekim-2014-astrolog-demet-baltaci_7787963-2140_1800x945.jpg

Benzer Yazılar

Leave a Reply