Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


OĞLAK BURCU AYLIK YORUMU 2017 ARALIK

Aşk ve İlişkiler

6 – 31 Aralık arası Venüs’ün 11. evinizdeki transiti, bulunduğunuz sosyal gruplar içerisinde çok fazla göz önünde olacağınızı ortaya koymaktadır. Çevrenizin tüm dikkatlerini üzerinize çekebilirsiniz. Ayrıca 11 Aralık’tan sonra Venüs’ün burcunuzdaki hareketi, ifade yeteneğinizin çok yüksek olduğunu ve çevrenizi sözlerinizle etkilediğinizi vurguluyor. Gerek aşk hayatınız, gerek sosyal yaşantınızdaki renk bu ay yüzünüzü güldürebilir.

İş, Kariyer ve Para

Merkür’ün hareketi, fikirlerimizi projeye dökeceğimiz ve çalışma arkadaşlarımızla harika bir ekip olacağımızı ortaya koyuyor. Gizli kıskançlıklara karşı dikkatli olmamızda fayda var. Bazı iş arkadaşlarınız ufak tefek sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir. 25 Aralık tarihinde Dolunay’m 6. evinizdeki hareketi, iş ve çalışma arkadaşlarınız ile ilgili bazı dostlukların sınavdan geçmesini sağlayacaktır. Bu evre iş hayatınızla ilgili yola devam mı yoksa tamam mı dediğiniz, radikal kararlar aldığınız bir döneme gireceğinizi ortaya koyar.

Sağlık

Dolunay evresi harika bir egzersiz programı alabilirsiniz. Vücudunuzdaki çakralarmızı aktive etmenin zamanı geldi.

Aralık Ayı Olumlaması

“Her zaman doğru seçimler yapıyor, doğru adımlar atıyorum.”

Aralık Ayı Esması “Ya Veli Ya Vekil”

“Ya Veli Ya Vekil” esma terkibini öneriyorum. Günlük okuma sayısı 112 adettir. Bu esmayı düzenli okumanız sayesinde herkesin dostu olan Allah, en hayırlı olan davranış ve seçimleri yapma konusunda sizleri yönlendirir.

OĞLAK BURCU AYLIK YORUMU 2017 ARALIK_0.jpg