Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


KOVA BURCU AYLIK YORUMU 2017 OCAK

Sevgili Kova,

Jüpiter 12 Ağustos 2016 yılına kadar sizleri 7. evinizde etkiliyor olacak. Sosyal yönünüz güçlenecek, önemli iş birliktelikleri yapacak, hatta bekâr Kova burçlan dünya evine girecekler.

12 Ağustos 2016 itibariyle Şans gezegeni 8. evinizde harekete geçecektir. Bu evre, miras, nafaka ve sigorta ile ilgili konularda şanslı dönüşümler yaşayacaksınız. Ayrıca Ev almak isteyen Kova burçlan, ev kredisi ile bir yuva sahibi olacaklar.

OCAK

Aşk ve İlişkiler

21 Ocak – 11 Şubat arası Kova burcunda meydana gelecek olan

Merkür retrosu 1. evinizi etkiliyor olacak. Bu evre partnerinizle olan iletişime özen göstermenizde fayda var. Burcunuzda geri hareket eden Merkür retrosu iletişim sıkıntılarına sebep olabilir. Söylemek istediğiniz konuyu net olarak belirtemeyebilirsiniz. Elektronik eşyalarınız ile ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Geçmiş zaman ilişkileri tekrar gündeme gelebilir. Unutmayın Merkür retrosu dönemlerinde geçmişte yarım bıraktığınız konuları tamamlayabilirsiniz. Bu evre yeniliklere adım atmamakta fayda var.

İş, Kariyer ve Para

5 Ocak itibariyle 6. evinizde meydana gelecek olan Dolunay, işiniz adına tamamlamanız gereken konuları gündeme getirecektir. Dolunay’m enerjisi güçlü olur. Bu sebeple çalışan ve iş arkadaşlarınız konumunda bulunan kişilerle olan diyalogunuza özen göstermenizde fayda var. Duygusal enerjinizde dalgalanmalar meydana gelebilir. 13 Ocak – 21 Şubat arası Mars’ın para evinizdeki konumu, maddi açıdan fazla açılmamanız gerektiğini ortaya koyar. Bu evre risklere açıksınız.

Sağlık

Ocak ayı içinde özellikle cilt ve kemik ameliyatlarından uzak durmanızda fayda var. Geçmiş dönemde yaşadığınız bazı sağlık sıkıntıları tekrar nüksedebilir.

Ocak Ayı Olumlaması

“Yaşamın akışına güveniyorum, her şey hakkımda en hayırlı şekilde gerçekleşiyor.”

Ocak Ayı Esması “Ya Mani Ya Müheymin”

“Ya Mani Ya Müheymin” esmalarım öneriyorum. Günlük okuma sayısı 306 adettir. Bu esmayı her gün düzenli bir şekilde okumanız sayesinde yaşamınızın her alanı koruma altına alınacak ve olumsuz enerjiler sizi etkileyemeyecektir. Güzel enerjiler yaşamınızda var olacaktır.

kova-burcu-aylik-yorumu-mayis-2016-bilinc-okulu-demet-baltaci.jpg