KOVA BURCU AYLIK YORUMU 2017 EKİM

Aşk ve İlişkiler

9 Ekim itibariyle Merkür’ün Terazi burcundaki ileri hareketi, sürpriz yolculukları da beraberinde getirecektir. Uzaklardaki âşıklar tekrar bir araya gelebilecekler bu evre. Sosyal çevrenizin güvenini kazandığınız bir evreden geçmektesiniz. Yakınlarınızla olan bağlarınızı kuvvetlendireceksiniz. Mars’ın 8. evinizdeki konumu, partnerinizle olan paylaşımlarınız adına ufak tefek ag-resyonlann oluşabileceğini vurgulamaktadır. Biraz daha duyarlı olmanız da fayda var.

İş, Kariyer ve Para

Ekim ayı içerisinde yurtdışı bağlantılı işleriniz adına önemli bir evreye giriyor olacaksınız. Bu dönem eğitim ve medya sektöründe çalışan Kova burçları sürpriz gelişmeler yaşayabilirler. Mars’ın 8. evinizdeki transiti, partnerinizin ve çevrenizin maddi kaynaklarıyla ilgili gerginlikleri ortaya koymaktadır. Gayrimenkul ve mallarınızla ilgili hiç ummadığınız kişilerden zarar görebilirsiniz. Mali kaynaklarınızı koruma altına almanız da fayda var.

Sağlık

Ekim ayı içerisinde böbrek ve mesane bölgenizi koruma altına almalısınız.

Ekim Ayı Olumlaması

“Allah’ın güç ve kudretine sığınarak kendimi güvende hissediyorum.”

“El Hafız” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 998 adettir. Erkeklerin “El Hafız ”, kadınlarınsa “Ya Hafız” şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu esmanın gücüyle Allah’ın atadığı melekler tarafından koruma kalkanına alınarak kendinizi güvende hissedebileceksiniz.

kova-burcu-sozluk-yazarlari_400189.jpg

Benzer Yazılar

Leave a Reply