Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


KOÇ BURCU YARATICI PROJELER VE DOĞUM İÇİN ÖZEL TARİHLER 2015

logoYARATICI PROJELER VE DOĞUM İÇİN ÖZEL TARİHLER

Yaratıcılığa dönük bir işiniz varsa, mimarsanız örneğin, yeni bir projeye rasgele tarihlerde başlamayın. Doğum yapmak yaratmak demektir. Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bu özel dönemi doğum yapmak veya hamile kalmak için de planlayabilirsiniz.

22 Ocak 2015 (5 gün öncesi ve sonrası) halsiz, enerjisiz hissedeceğiniz bir dönem. Konuşmak istemeyecek, sessizliği tercih edeceksiniz.

Buna rağmen, tek başınıza sürdürmeniz gereken projeler için mükemmel bir başlangıç döneminde olacaksınız. Kariyerinize artı puan getireceğinizi tahmin bile edemeyeceğiniz bu projeler uzun vadeli olacak. Fırsatı kaçırmayın ve 18 27 Ocak arasında size gelen teklifleri hemen kabul edin. Ya da verdiğiniz fiyat tekliflerinin olumlu sonuçlarını bekleyin.
Aynı dönemde bebek sahibi olmak, tedavilerinizin sonuç landığını görmek gibi avantajlara da açık olacaksınız. Yolcu luklarda dikkati elden bırakmayın!

1 Ağustos 2015 (1 ay öncesi ve sonrası), hamilelik planla rınızın gerçek anlamda sonuç alınabilecek bir dönemi. Tedaviye gereksinim duymuşsanız ve bir süredir sürdürmüşseniz, sonuç alabilirsiniz. Ya da aniden bir bebek sahibi olacağınızın haberini alabilirsiniz. Bu hızlı ve ani etki Güneş tutulmasından kaynaklanacak.

Bu sırada kendi sağlığınıza her zamankinden daha fazla özen gösterin. Ani kazaların kurbanı olmayın. Bebek sahibi olmayı planlamıyorsanız aynı günlerde yeni projeleriniz gündeme gelecek. Hatta, “Şimdi olmaz, belki daha fazla deneyim kazanınca,” diye düşündüğünüz önemli projeler size sunulabilir. Uzun vadeli anlaşmalar yapabileceksiniz. Şansınızı iyi değerlendirin.