Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında köşk

Kahve falında köşk, “fal bakarken güzel bir köşkte oturduğunuzu görmek, düşmanınızı kıskandıracak bir başarı kazanacağınıza, sizi hayat boyu rahat ettirecek bir servete sahip olacak bir şansın ortaya çıkacağına işarettir.

Tarot falında köy, fal bakarken bir köyde bulunduğunuzu görmek, işlerinizin yoğunluğu yüzünden israhat edecek zaman bulamadığınıza, bundan vücudunuzun etkilendiğine, kafanızın da bulandığına işarettir. Hayatta çalışmanın yanı sıra eğlenceye ve dinlenmeyede vakit ayırmanız gerektiğini gösterir. Bu şekilde devam eders-eniz köyde bile oturacak maddi yoksunluğa düşeceğinize, servetimi çoğaltayım derken, güçsüzlüğünüz yüzünden elinizdekileri bile yitirmek durumunda kalacağınıza dair bir ihtardır.

Kahve falında kral, “fal bakarken kral görmek, iş hayatınızda da kral olacağınıza işarettir.

Kahve falında kraliçe, kraliçe ile ilgili fallar şerefe, şana, kudret ve kuvvete yorumlanacağı için bu şekilde içinde karaliçe olan fallarınızı bu sembollerle karşılaştırarak kendiniz yorumlayabilirsiniz.

Kahve falında kedi, fal bakarken bir bankadan kedi almak iş hayatınızdaki başarısızlığınızın nedenlerinin kendi yöntemlerinizde olduğuna, bu başarısızlıktan başkalarını sorumlu tutmanızın durumu değiştirmeyeceğini bilmenize işarettir.

logo