Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında kedi

Kahve falında kedi, kedi fal bakarken bir evin hizmetçisi olarak yorumlanır. Kedi fal sahibinin evinde barındırdığı bir hırsız olarak yorumlanır. Kedinin dişisi hilekar bir kadını da temsil eder. Kedi bir kimsenin etrafında dolaşırsa, onun korunduğuna işaret sayılır. Kedinin aslında sahibine hem faydası hem zararı vardır. Erkek kedi bir kimseyi ısırırsa, ya da tırmalarsa, o kimse hasta olur. Eğer erkek kedi vahşi ve yabani ise. hastalık daha şiddetli olur. Isıran kedinin kendi kedisi olması hastalığının hafif geçeceğine işarettir.

Evindeki kediyi götürüp sattığını görmek, ayrılığa ve nafakaya, kedinin etini yediğini görmesi, bir sanat öğrenmeye, kendini kedi şeklinde görmesi, kendisine hayrı olmayan kötü işlerden geçimini sağlamaya çalıştığına, bir kedinin evine girdiğini görmesi, evine bir hırsız gireceğine, fakat bir şey almadan kaçacağına, kedi görmek ürünlerin azlığına, kıtlığa da yorumlanır. Kedinin tırmalaması sonuçu bir yerinizden kan aktığını görmek, açık ve gizli düşmanlarınız olduğuna, bu sebepten çok dikkatli bulunmanız gerekeceğine işaret eder.

Kahve falında kefal, fal bakarken kefal balığı görmek, hayra yorumlanır. Kefal haberdir. Beklenen birinden bir haber alınacağına ve bu arada kısa sürecek hafif bir hastalık geçireceğinize de işaret sayılır.

Tarot falında kedi, olayı ara herkesin baktığının dışında farklı bir bakış açısıyla bakmanız gerektiğini ifade eder.

Kahve falında kehribar, kuralları hiçe sayıp kendi kendinizin efendisi olarak bir yaşam sürmek istediğiniz anlamına gelir.

Kahve falında dağ, fal bakarken kekeme görmek, sallantıda olan bir işiniz hakkında sizden bazı belgeler isteneceğine, bu belgeleri tamamladığınız takdirde işinizin yoluna gireceğine işaret eder.

Kahve falında keklik, fal bakarken keklik görmek, bugünün işini yarına bırakmamanızın çıkarınız için daha elverişli olacağına, fırsatları zamanında ve anında yakalamak gerektiğine işarettir.

logo