Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


İki Çarpışan Güç, Tek Efendi

Karadelikler ve Bebek Evrenler1969 yılında, Christians Avuake Newsletter (Hıristiyanların Uyanış Bülteni) gazetesinde büyüleyici bir makale yayımlandı. Bu fenomen olmuş makalede ifade edilen derinlemesine tahlillerden birkaçı şöyledir:
“Dünya üzerindeki devrimleri gerçekleştirenler bir şeyi çok iyi öğrendiler. Tüm tarafları kontrol altında tutmak gerekir. Her hareket ya da kalkışma için ona denk bir karşı hareket oluşturulmalıdır. (Hiçbir grubun tek başına aşırı güçlenmesine

Yugoslavya’da savaş, kan dökme ve kargaşa baş gösterdi. Etnik milliyetçiliğin tehlikelerini ve BM barış gücüne duyulan ihtiyacı tüm dünyaya gösterme fırsatı yakaladığını sezinleyen Illuminati, gizlice Sırpları ve Hırvatları silahlandırmaya ve tahrik etmeye başladı. Toplama kampları yeniden kuruldu ve toplu işkence ve tecavüz hikâyeleri CNN ve diğer ana akım medyada gündem olmaya başladı.

Sonuçta; suni bir yakarış ortaya çıktı: “Keşke bu şeytani milliyetçiliği ve ayrılıkçı dinî kalkışmayı önleyebilsek ve BM’yi güçlendirsek. Böylece Bosna’daki gibi katliamlar ve zulümler asla yeryüzünde tekrar olmayacaktır.”