Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Güç ve Belirti Karıdadır

indir (1)Hitler’e göre kanın sim Kutsal Kâse’dir. Yeni Üstün İnsan’m ortaya çıkmasında sahip olduğu kan temel etkendir. Irkının doğaüstü güçlerini bünyesinde bulunduran saf kan sahipleri, dünyayı kontrol etmeye ve yönetmeye yazgılıdırlar. Bize söylendiğine göre Hitler’in bedeni yakılmış, sadece külleri kalmıştır. Fakat bu aşamada, Manly P. Hall’un 1960 yılında söylediği, “Gizli Doktrin’i bilen aydınlanmış insanların; kaosun henüz sıcak küllerinden yükselerek kanatlanan alev kırmızısı Phoenix kuşuna benzediği”ne dair, şeytani sözleri aklımıza geliyor.19 Kırmızı elbette kanın rengidir ve Babil’in fahişesinin giydiği renk de kırmızıdır. Kırmızı renk ayrıca Illuminati tarafından komünizmi sembolize etmek üzere de seçilmiştir.

Hitler dünyayı fethetmenin anahtarının, kanın saflığında olduğuna inanıyordu. Bugün ise dünyayı idare eden esrarengiz oligarşilerin gizlerini araştırdıktan, izlerini takip ettikten sonra itiraf etmeliyim ki her ne kadar yamuk ve bozuk bir akıl yürütme yöntemi kullanmış olsa da, Hitler’in haklı olduğuna ben de inanıyorum. Illuminati’nin karanlık ve esrarengiz gücü ğunda, Nietzsche’nin deyimi ile Üstün İnsan olurlar. Böyle kişiler, iyiliğin ve kötülüğün ötesine geçmiş özel insanlardır.

Böyle insanlar, daha yüksek seviyeli gizemlerin ortağı olmak ve kalp gözü (sezgiler) ile görmek üzere şeytan tarafından da tercihe şayan bulunurlar. Bu insanlar, her şeyi bilen, her şeyi gören ve her yerde hazır ve nazır yüce bir varlık olan “Seçilmiş Kişi” olmak üzere yetiştirilirler.