Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Genel tarot falı “aslan burcu için”

Bunlardan bazılarını kendine saklamak için bir dürtü duyabilir, ama pek çok durumda onları açık bir biçimde tartışmak ve bazen göğsünü sıkıştıran tasalardan kurtulmakla kendini çok daha iyi hissedecektir. Bu yöntemle, ayrıca, başkalarının görüşlerinden ve verebilecekleri akılcı tavsiyelerden de yararlanabilecektir. Buna ek olarak, Ağaç Aslan burcu kendi sorunlarıyla gereğinden fazla boğulmuş olmaktansa, genel aile etkinlikleri için yeterli zaman ayırmalıdır. Aksi takdirde, biraz öngörüyle kaçınılması gereken gerilimlerin ortaya çıktığını görebilir. Genellikle Ağaç Aslan burcu, sevdikleriyle olan ilişkilerinde dikkatlidir, ama yıl boyunca bunlara özel bir önem vermeyi hedef lemelidir. 2015 yılında sosyal yaşamı genel olarak hoş olacaktır ve dostlarıyla buluşmaktan olduğu kadar, katıldığı bazı sosyal etkinliklerden de keyif alacaktır.

Ne var ki, bütün Aslan burcular için geçerli olduğu gibi, Ağaç Aslan burcu daha sonra pişmanlık duyabileceği her türlü duruma karışmaya karşı temkinli olmalıdır. 2015 yık boyunca kendisi için anahtar sözcüğün “dikkat” olması gerekmektedir. Ne var ki, eğer Yılan yılının sunabileceği tuzaklara karşı temkinli olursa, onlardan kaçınmak ve 2002 yılında bazı büyük başarılar için kendini sağlam bir biçimde yola koymak için pek çok şey yapabilir.

Aslan burcuAslan burcu nin birçok iyi niteliği vardır ve amaç, şevk ve katılımcılığının kuvveti bakımından başkaları tarafından çok takdir edilmektedir. Ne var ki, en iyi niyetlerine rağmen, bu onun için kolay ya da aktif mizacına uyan bir yıl olmayacaktır.

Tersine, dikkat, düşünme ve planlama gerekmektedir. Ne var ki, Aslan burcuAslan burcu’nm etkinliklerinden bazılarını yumuşatması gerekebilecekken, yine de Yılan yılından pek çok değer kazancıyla çıkabilir. İşinde şu andaki konumunu geliştirmeye yoğunlaşmalıdır ve eğer yakın zamanlarda yeni sorumluluklar üstlenmişse ya da böyle yapma şansına sahipse, kendini bunlara alıştırmalıdır. Ayrıca, özellikle eğer yeni işlemlere uyum göstermesi ya da kısa vadede görevler üstlenmesi istenirse, tavrında biraz esneklik göstermeye de hazırlıklı olmalıdır.

Eğer yöntemlerinde kendi rahatını feda etmezse ya da kendinden fazla emin görünürse, o zaman gelecekteki fırsatlar konusunda kayba uğradığını görebilir. Bu oldukça fazla, Aslan burcuAslan burcu’nm dikkatle ilerlemesinin, işbirliği yapmasının ve fazla bağımsız kalmaktansa, kendisini etkin ve hevesli bir takım üyesi olarak göstermesinin gerektiği bir yıldır. Ayrıca, kendisini gelecek yılda bekleyen olası yükselişi de göz önüne alarak, mesleğinin gelecek birkaç yılda nasıl gelişmesini istediğini biraz düşünmelidir ve eğer ilerlemek için biraz eğitim almak ve yeni beceriler öğrenmek yararlı olacaksa, bu, bunları gerçekleştirmek için mükemmel bir yıl olacaktır.