Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


7-8-9 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

7 MAYIS

Burcu: Boğa Uğurlu sayısı: 3 Uğurlu taşı: Zümrüt Olumlu özellikleri: Elegan, aristokratik, ağırbaşlı.

Olumsuz özellikleri: Gurur, mükemmeliyetçi, hırslı.

Mükemmeli arayan özgün bir zekanız var. Bu durumunuz, arkadaşlarınızı ve ilişkilerinizi derinden etkiliyor. Elegan görünüşünüz ve bilgiye olan eğiliminizle doğuştan bir aristokrat yapıya sahipsiniz. Başkalarına baskılı davranmayı seviyorsunuz. Aile ilişkilerinizi kimi zaman başladığınız ve mutluluğunuzla ilgilenenleri incittiğiniz olabiliyor. Buna rağmen şaşırtıcı ölçüde iyi bir sevgilisiniz.

8 MAYIS

Burcu: Boğa Uğurlu sayısı: 4 Uğurlu taşı: Zümrüt Olumlu özellikleri: Mantıklı, hırslı, sorumluluk alabilen.

Olumsuz özellikleri: Yargılayıcı, müsrif.

İyi şans, sizi hayatınız boyunca bir gölge gibi takip ediyor. Sempatik bir kişiliğinizin yanı sıra entellektü-el bir kafaya sahipsiniz. Çevrenizde-kilerle sürdürdüğünüz ilişkilerde samimiyet sizin için en ön planda geliyor. Başarıya sadece doğuştan gelen yetenekleriniz ve şansınız yardımıyla ulaşamayacağınızın da farkındasınız. Bu sizi çalışkan olmaya itiyor. Kimi zaman aşın içe dönük bir görünüm sergiliyorsunuz.

9 MAYIS

Burcu: Boğa Uğurlu sayısı: 6 Uğurlu taşı: Zümrüt Olumlu özellikleri: Orijinal fikirleri olan, bağımsızlığına düşkün.

Olumsuz özellikleri: Anlaşılması zor, fevri.

Sanki gizli bir kaynaktan size bazı sırlar aktarılıyor. İşinizde kimi zaman olağanüstü projeler üretiyorsunuz. Buna karşılık bazen de sizi kimse anlamayı başaramıyor. Çevreniz-dekilerle olan ilişkilerinizde hep kendi söylediklerinizin gerçekleşmesini istiyorsunuz. Prensip sahibisiniz ve yükselme hırsınız var. İşlevli derin zekanız sayesinde sürekli takip ve analiz gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz. Anlık aşm tepkiler vermeye karşı eğiliminizi frenlemelisiniz.

7-8-9 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri _10.jpg