Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


En Şanslı Burçlar

Altmış açıları genellikle eş zamanlı olarak ortaya çıkan üçgen açıları ile birlikte en iyi sonuçlan verir. Üçgen açısı yoksa altmış derece açıların etkisi çok belirsizdir ve kendi kendilerine herhangi bir olay meydana getirmezler. Hayatınızdaki en iyi zamanlar aynı anda her iki açmm birden oluştuğu zamanlardır.

Kişisel servetiniz için transit gezegenlerin para evleri ya da para evlerini yöneten gezegen ile açı yaptığı zamanlan tespit etmeye çalışın (2., 11., 5. ve 9.evler), böylece bolluk ve zenginliğe kavuşabilirsiniz.

Tüm bu araçları yani 1) gezegensel saatleri, 2) mevcut durumda gökyüzünde transit durumdaki gezegenlerin seçimsel haritasını, 3) doğu ufkundan yükselen burcun sürekli değişen hareketini ve 4) kendi doğum haritanızı başan amacıyla spesifik olarak kullandığınızda bilinçli farkındalık ve nihai başarıyı elde etmenizi sağlayacak araçlarla donanmış olursunuz.

Geleceğinizi Tahmin Etmek Transit Jüpiter, Satürn ve Rahu/Ketu

“Astroloji astronominin yeryüzüne indirilmiş ve insani meselelere uyarlanmış halidir”

Ralph Waldo Emerson

Doğum haritanız yükselen burcunuza göre oluşturulur, o da doğum saatinize göre doğum haritasının başlangıç kısmını oluşturur. Burçlar evlere yerleştirildikten sonra gezegenler evlere yerleştirilir. Onların bulundukları evler hayatmızda harekete geçecek olan alanları gösterir.

Transit gezegenler olaylann hayatınızda ne zaman gerçekleşeceğini belirleyen şeylerdir. Transit gezegenler gezegenlerin mevcut durumda gökyüzünde yaptıkları hareketlerdir, gelecekte bulunacaktan yerler gelecekteki olaylar ile ilgili trendlerin tahmin edilmesini sağlar.