Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Balık Burcu Yükselen Burcu

imagesKişisel yaşamı sözkonusu olduğunda, bu, yoğun bir yıl olacaktır. Bu kadar sosyal olarak, Su Balık Burcu kendisinin, hem pek çok arkadaşla buluşarak, hem de bazı yeni arkadaşlar edinerek, dışarıda oldukça uzun zamanlar geçireceğini görecektir. Katıldığı partilerden ve sosyal olaylardan genel olarak keyif alacaktır. Ne var ki, dostlarıyla ya da grubuyla çok fazla çıkmayı isteyebilse de, Su Balık Burcu bunun kendisini rahatsız hissedebileceği durumlara yönlendirmesine ya da daha sonra pişman olabileceği herhangi bir eylemde bulunmasına izin vermemelidir. Bazen seçici olması ve başkalarının planlarına uymaktansa, kendi dediğinde durması gerekecektir. Böyle bir özen göstermezse, Yılan yılı kendisi için bazı hoş olmayan sorunlar yaratabilir. Su Balık Burcuları, buna dikkat edin! Yakın bir ilişkide olanlar da, ayrıca, eşlerinin görüş ve düşüncelerinin farkında olmaklardır.

Yeterince danışılmadan tahminlerde bulunmak ya da kararlar almak farklılıklara yol açıp, kurulan genel iyi ikşkiyi zedeleyebilir. Yine, bu, Su Balık Burcu için, kendisi için önemli olanları akknda tutmasının zorunlu olduğu bir yıldır. Yeni dostlar ya da belki romantik ilişki arıyor olabilecek Su Balık Burcuları için, yıl başkalarıyla tanışmak için pek çok fırsat getirecektir, ama Su Balık Burcu önemk bir yükümlülüğe girmekte çok aceleci davranmaktansa, her türlü yeni ve potansiyel olarak anlamlı dostluğun doğal olarak gelişmesine izin vermelidir. Bu yöntemle, ilişkinin güvenli bir temel üzerine kurulması daha olasıdır. Kişisel ikşkiler açısından, bu önemli ve mutluluk getirebilecek bir yıl olacaktır, ama, eşit derecede, eğer dikkat edilmezse, kalp ağrısı da yaratabilir.

Su Balık Burcu’nun ailesi yıl boyunca kendisi için çok değerli olacaktır ve onlarla ilgili sahip olabileceği her türlü endişeyi dile getirmekte tereddüt etmemelidir. Göreceği üzere, aile üyeleri yardım etmekten çok hoşnut olacaklardır, ama Su Balık Burcu’nun gerçekten de girişimci olup, yardım istemesi gereklidir. Özel olarak, yaşça daha büyük bir akrabanın tavsiyesinin zamanında olduğu ortaya çıkacaktır. Su Balık Burcu’nun kişisel ilgi alanlarının da önemli olduğu ortaya çıkabilir ve bunlara ayırabildiği zamandan zevk alacaktır. Yaratıcılığa eğilimi olan Su Balık Burcuları için, çalışmaları yalnızca tatmin getirmekle kalmayacak, ayrıca başkalarından dikkate değer övgü de kazanabilecektir. Bazıları için, bu, hobilerini bir mesleğe dönüştürme olasılığına bile yol açabilir. Eğer bunun çekiciliğine kapılırlarsa, bu Su Balık Burcuları uzman rehberlik sağlayacak bir konumda olanlarla temasa geçmelilerdir.

Böyle yaparak, kendilerinin ilginç ve tatmin edici bir kişisel hedef olacak bir olaya başladıklarını görebilirler. Ayrıca, pek çok Su Balık Burcu için yolculuk fırsatları da olacaktır ve yine bunlar da bazı ilginç ve unutulmaz deneyimlere yol açabilir. Ama, gerçekten de çıktığı her türlü tatilden en iyi biçimde yararlanmak için, Su Balık Burcu seçtiği yerle ilgili önceden bilgi sahibi olduğundan ve yeterince hazırlıklı biçimde yola çıktığından emin olmalıdır. Bu, gerçek yolculuğunu daha da kolaylaştıracak ve ziyaret ettiği yerlerden bazılarına ek anlam yükleyecektir. Bu, ayrıca, akademik ve iş konuları açısından da önemli bir yıl olacaktır. Bazı Su Balık Burcuları geleceklerini dikkate değer bir biçimde etkileyecek sınavlara gireceklerdir.